פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
FORSIGHT LOGO />
 

 

חברת פורסייט אוטונומס הולדינגס המתמחה בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב הודיעה היום על חתימת הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם IWuhan, תאגיד סיני ששוויו 2.1 מיליארד דולר הנסחר בבורסת שנזן. באמצעות חברת הבת סנסור טכנולוג'י גלובל, המפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות הדמיה תרמית אינפרא-אדום.

על פי ההסכם, הצדדים ישתפו פעולה בפיתוח, שיווק והפצה של QuadSight, מערכת הראייה הממוחשבת של פורסייט, תוך שילוב הפתרונות של Infrared Guide, ללקוחות פוטנציאליים בסין רבתי.

לצורך שיתוף פעולה זה, הצדדים ישקלו הקמת חברה משותפת בסין, ובכך למנף את החוזקות התחרותיות של כל צד. הצדדים מתכוונים לקבוע את התנאים המהותיים הנוספים של שיתוף הפעולה בהסכם עתידי.


בנוסף, על פי ההסכם, Infrared Guide תשקול השקעה אסטרטגית בפורסייט. על פי ההסכם, Infrared Guide תקשר את פורסייט לרשת החברה של יצרני רכב סיניים, ספקי משנה ולקוחות בתחום הרכבים המסחריים ומיכון כבד. כמו כן, Infrared Guide תקדם את מערכת QuadSight באמצעות תערוכות, כנסים והדגמות טכנולוגיות ותמצב את פורסייט כשותף עסקי רשמי שלה, ולקוח Tier One בסין רבתי.

"אנו נרגשים מאוד להכריז על שיתוף הפעולה האסטרטגי שלנו עם Infrared Guide, יצרן גלאי האינפרא - אדום הגדול ביותר בסין," אמר חיים סיבוני, מנכ"ל פורסייט. "שיתוף פעולה זה יאפשר לנו ליהנות מערוצי ההפצה הנרחבים של Infrared Guide ויפתח עבורנו שווקים חדשים והזדמנויות חדשות, ובכך ינגיש את טכנולוגיית הראייה הממוחשבת המתקדמת שלנו לתעשיית הרכב הסינית המקומית."


"טכנולוגיית הראייה הממוחשבת החדשנית של פורסייט ויכולות הגילוי המצוינות של מערכת QuadSight מעשירות את הצעת המוצר שלנו ויעזרו לנו להגדיל את הנוכחות שלנו בשוק הרכב הסיני," אמר לי הואנג, נשיא Infrared Guide" .שיתוף פעולה עם פורסייט הוא מהלך אסטרטגי חשוב עבורנו ואנו צופים שיתוף פעולה משמעותי בעתיד." QuadSight

עוד בתחום רכיבים

כתבות נוספות בתחום

‫רכיבים‬
ECI, פעם ספינת דגל ישראלית, נמכרת לריבון האמריקנית בחצי מיליארד דולר
ענקית התוכנה ממסצ'וסטס תשלם לבעלי מניות ECI סך של 324 מיליון דולר במזומן ועוד כ-32.5 מיליון מניות של ריבון
קרא עוד
‫רכיבים‬
"חברות החומרה בתחום הרובוטיקה זוכות כיום להתעניינות מצד קרנות הון סיכון"
כך אומר תום ראיין, מנכ"ל MassROBOTICS בתשובה לשאלת CHIPORTAL במהלך ביקור במתקני הארגון בנמל בוסטון. הביקור התקיים במסגרת כנס Science in the age of experience...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות