פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

נייס מכרה את חטיבת הביטחון הפיזי לקרן ההשקעות באטרי ונצ'רס

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני


NICE_logo_blue

נייס מכרה את חטיבת הביטחון הפיזי לקרן באטרי ונצ'רס ב-100 מיליון דולר
חברת נייס סיסטמס הודיעה (יום ב', 3.8.15) כי חתמה על הסכם למכירת חטיבת הביטחון הפיזי ל-Battery Ventures, חברת השקעות בטכנולוגיה, בתמורה לסכום של עד 100 מיליון דולר, 85 מיליון דולר במזומן ו-15 מיליון דולר בכפוף לביצועים עתידיים.

בסוף מאי הודיעה נייס כי מכרה את חטיבת הסייבר שלה לאלביט מערכות תמורת 158 מיליון דולרים. הפעם כאמור הרוכשת היא קרן המתחמחה בהשבחת חברות ובמכירתם ברווח לאחר מכן.

חטיבת הביטחון הפיזי של נייס מספקת טכנולוגיות ויכולות מעקב וידאו לארגוני ביטחון. המכירה תאפשר לחברה להתמקד בשווקי המפתח ובתחום תוכנות לארגונים, כחלק מההוצאה לפועל של התוכנית האסטרטגית לטווח הארוך.

בכפוף לתנאים מסוימים ומילואם, העסקה צפויה להיסגר במהלך הרבעון השלישי 2015.

בתוך כך, נייס הציגה תחזית לרבעון השלישי ולשנת 2015, לפיהן החל מהרבעון השלישי של השנה, החברה תציג את תוצאותיה מפעילות נמשכת על בסיס פרופורמה, כאשר פעילות חטיבת ה- Physical Security תדווח כפעילות שהופסקה.

החברה עדכנה את תחזית ההכנסות (non-GAAP) והרווח למניה בדילול מלא לרבעון השלישי ולשנה כולה, בניכוי התוצאות החזויות של פעילות חטיבת ה- Physical Security. ההכנסות ברבעון השלישי מפעילות נמשכת יהיו בטווח של 215 מיליון דולר עד 225 מיליון דולר, לעומת תחזית קודמת של 236 מיליון דולר עד 246 מיליון דולר. תחזית הרווח למניה בדילול מלא לרבעון השלישי צפויה להיות בטווח של 0.65 דולר עד 0.71 דולר, לעומת תחזית קודמת של 0.68 דולר עד 0.74 דולר.

החברה צופה שההכנסות לשנה כולה, ובניכוי התוצאות החזויות של חטיבת ה-Physical Security מתחילת השנה, יהיו בטווח של 914 מיליון דולר עד 934 מיליון דולר, לעומת תחזית קודמת של 985 מיליון דולר עד כמיליארד דולר. החברה גם הפחיתה את תחזית הרווח בהתאם.

ברק עילם, מנכ"ל נייס, מסר כי "אנו ממשיכים לפעול באופן אגרסיבי לפי התוכנית האסטרטגית ארוכת הטווח שלנו. אחד האלמנטים בתוכנית זו, הוא מכירת שני התחומים שלא היו בליבת עסקינו ופחות סינרגטיים. עם הסכם זה, אנו משלימים את שלב זה של תוכניתנו, וכעת אנו יכולים להתמקד בצורה טובה יותר באזורים שיתרמו להגדלת הצמיחה הרווחית בחברה".

עילם הוסיף כי "חטיבת ה-Physical Security הייתה מקור לגאווה עבור נייס במשך שנים רבות, עם היסטוריה של חדשנות מתמשכת ומובילות שוק. אנו שמחים שהגענו להסכם עם Battery Ventures, שיאפשר לחטיבה התמקדות בתחום זה ויהווה בית חם עבור העובדים. אני מאמין שהחטיבה תמשיך להיות נכס בעל ערך עבור הלקוחות והשותפים העסקיים


עוד בתחום צבאי ובטחוני

כתבות נוספות בתחום

‫צבאי/בטחוני‬
IHS: גידול של 11% במכירת שבבים לשימוש תעשיי ב-2013 ל-33.7 מיליארד
"ההתאוששות של השוק נובעת בזכות התחזקות הכלכלה העולמית, בצוותא עם גידול בבטחון הרוכשים בכל העולם" אמר רובי גאלוסו, אנליסט ראשי לתחום...
קרא עוד
‫צבאי/בטחוני‬
EMC מצטרפת למהלך הקמת קריית הסייבר הלאומית בנגב
כך הבטיח ג'ו טוצ'י, יו"ר ומנכ"ל  EMC המבקר בארץ לראש הממשלה בנימין נתניהו: "EMC תקים ותוביל את ה'ארגון לפיתוח קריית הסייבר' ותשקיע בהקמת Cyber-Gate...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות