פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
IMG_1589

 

כ-1,200 מבכירי תעשיית ההייטק והחדשנות מהארץ ומהעולם השתתפו בכנס החדשנות הטכנולוגית של ישראל iNNOVEX2016  שהתקיים במתחם "אווניו", בקרית שדה התעופה.

שלמה גרדמן, מנכ"ל חברת איי אס ג'י ויו"ר משותף של הכנס: "כנס iNNOVEX2016 הוא הארוע המרכזי לחדשנות טכנולוגית והיחיד הפועל לטיפוח דור החדשנות הבא ולעידוד שיתופי פעולה עסקיים וטכנולוגים בין חברות ההזנק הישראליות לענקיות הכנולוגיה העולמיות” שמחתי לראות דור חדש של חברות סטארטאפ חדשניות אשר השתתפו בפעיליות השונות שיזמנו השנה. עשרות חברות השתתפו במתחם הסטראפים אשר שקק פעילות במשך כל היום, עוד 70 חברות הזנק השתתפו בזירת המפגשים Meetup  iNNOVEX2016 אליה הגיעו חברות טכנולוגיה מובילות מכל העולם. כל זאת בנוסף לתחרות הפופלארית iNNOVEX Disrupt  בה הציגו שמונה החברות שעלו לגמר טכנלוגיות מדהימות במגזרי ההיטק השונים.IMG_1589

הענקת פרס " חברת הסטרטאפ החדשנית של ישראל  לשנת 2016" לחברת ויגור בכנס iNNOVEX2016. צילום: קובי קנטור

חברת ויגור טכנולוגיות רפואיות (Vigor Medical Technologies Ltd ) זכתה במסגרת תחרות iNNOVEX Disrupt 2016 בתואר " חברת הסטרטאפ החדשנית של ישראל  לשנת 2016  "  ובאפשרות השקעה של עד מיליון דולר.

החברה מפתחת אמצעי הצלת חיים חדשני לטיפול בטראומת חזה וניקוז בית חזה/חלל הבטן, בשיתוף חיל הרפואה.

 

בכנס, שהוא האירוע המרכזי לחדשנות טכנולוגית בישראל, השתתפו הדמויות הבכירות והחשובות ביותר בעולם בתחום החדשנות הטכנולוגית בענקיות ההייטק העולמיות. בין היתר הרצו בכנס הגורו לתחום הביג דאטה בחברת גוגל העולמית, סגן הנשיא לחדשנות של חברת EMC, סגן הנשיא של חברת I.B.M, מנהל החדשנות של קונצרן TATA, סגנית נשיאה ומומחית לחשיבה יצירתית ב Microsoft, מנהל החדשנות של HP Enterpriseשר המדע ח"כ אופיר אקוניס, מפקד חיל האוויר לשעבר אלוף (מיל.) אליעזר שקדי, תעשיינים, מהנדסים ומנהלי חדשנות בחברות ההייטק הישראליות.

על iNNOVEX2016 Meetup

במסגרת הכנס התקיים מושב מיוחד שהוקדש ל ספיד-דייטינג בין נציגים בכירים של ענקיות הטכנולוגיה היטאצ'י, NEC, יונדאי, אלקטל-לוסנט, לנובו, קונצרן בירלא ההודי, אריקסון וג'ביל  עם כ- 100 חברות סטארטאפ ישראליות. החברות נבחרו מתוך מאות חברות לפגישות היכרות קצרות וממוקדות. כל פגישה ארכה  7 דקות בדיוק ובסופה החליטו הצדדים אם יש מקום לפגישות המשך. מטרת המפגשים הקצרים היתה לאפשר לחברות הרב לאומיות כמו גם לחברות הישראליות להיחשף בפרק זמן קצר לכמות חברות גדולה במטרה לשתף פעולה בפרויקטי פיתוח טכנולוגים, לבחון אפשריות השקעה או רכישה  של חברות הסטרטאפ החדשניות של ישראל.

על התחרות iNNOVEX Disruptלבחירת "חברת הסטארטאפ החדשנית" של ישראל:

מטרת התחרות הייתה לעודד את פיתוח הדור הבא של מוצרים חדשים בישראל ולחשוף את החברות המפתחות טכנולוגיות פורצות דרך שישנו את העולם, לקהל הרחב, לציבור המשקיעים ולמנהלי הפיתוח העסקי בחברות הרב לאומיות.

הקריטריונים היו עמידה במדדים איכותיים וכלליים: חברה צעירה בת לא יותר מחמש שנים, מפתחת מוצר שונה משמעותית מהקיים היכול להשפיע על מספר רב של אנשים בעולם ובעל פוטנציאל לשנות באופן משמעותי את השוק בו הוא פועל. בנוסף, על הצוות להיות מנוסה ובעל ידע בתחום בו פועלת החברה ופוטנציאל גדילה בשווקים בינלאומיים. נבחנו גם מספר העובדים בחברה, היקף המכירות השנתי, סך ההשקעה במחקר ובפיתוח ועוד. לאחר סינון של קרוב ל 150 חברות שניגשו לתחרות  הוזמנו שמונה החברות שנבחרו ע"י ועדת השיפוט לשלב הגמר של התחרות להגיע לכנס ולהציג לפני חבר השפטים את הטכנולוגיה החדשנית שלהם. בסיומה של התחרות שנערכה בשיתוף חברת גוגל וקרן Ourcrowd נבחרה חברת חברת ויגור טכנולוגיות רפואיות המפתחת אמצעי מהפכני להצלת חיים בטיפול בטראומת חזה כחברת הסטארטאפ החדשנית של ישראל לשנת 2016.

loadposition content-related}


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות