פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
IMG 4719
 

 

(צילומים: ניב קנטור)

שלמה גדות, יוסי כרמיל רון סרבר וד"ר אבן אפטון זכו בפרסי Global Industry Leader Awards 2016 במהלך כנס DevelopEX2016. את הטקס הנחו מנכ"ל משרד רוה"מ אלי גרונר ושני יושבי הראש המשותפים הראשיים של הכנס פרופ' צחי בירק – ראש המחלקה למערכות מקביליות בטכניון ומנכ"ל ASG שלמה גרדמן.


הפרס מוענק לארבעה אנשים שהראו מנהיגות במהלך הקריירה שלהם וגרמו לשינויים משמעותיים בתעשיית האלקטרוניקה הגלובלית.

 IMG 4719

שלמה גדות הוא המנכ"ל ומייסד שותף של חברת Inuitive. החברה מפתחת שבב הכולל מעבדים מרובי ליבות להדמיית תלת ממד. השבב כולל יכולת מתקדמת לעומק בתלת ממד, מעבדי ראיה ממוחשבת ולימוד מכונה.

קודם לכן שימש כמנכ"ל פרסלו שנמכרה לברודקום תמורת 88 מיליון בתוך פחות משלוש שנים ולפני כן מנכ"ל מודם-ארט שנמכרה לחברת Agere תמורת 145 מיליון דולרים בשנת 2005.
בהחלטת וועדת השופטים נכתב: "על הרוח היזמית הבלתי פוסקת, על היותך חולם ומיישם, עבור מאמציך המתמשכים לחדש ולפתח את הדור הבא של טכנולוגיות בתעשיית האלקטרוניקה מוענק לך פרס DevelopEX2016 Global Industry Leader Award."

 IMG 4732

הפרס ניתן ליוסי כרמיל ורון סרבר, מנכ"לים משותפים של חברת Cellebrite. כרמיל היה קודם לכן מנהל בכיר , מנהל מכירות גלובליות, ופיתוח עסקי בחברת היעוץ Bain ושימש כסגן נשיא למסחור בסימנס.

רון סרבר, אף הוא מנכ"ל משותף של Cellebrite וחבר מועצת המנהלים של החברה. סרבר הצטרף לצוות הניהול של Cellebrite כ-CTO בשנת 2001, וקודם לכן שימש מנהל פיתוח התוכנה בחברת פגסוס.

מנימוקי וועדת השופטים: "על החזון, האטסרטגיה והיכולות המדהימים שלכם להניע את Cellebrite להצלחה ולהפוך אותה למובילה בתחום ניתוח נתוני התעבורה ברשתות סלולאריות וניהול מחזור החיים של המובייל, מוענק לכם פרס Global Industry Leader Award 2016.

IMG 4749

הפרס מוענק גם לד"ר אבן כריסטופר אפטון (Dr. Eben Christopher Upton) מייסד קרן Raspberry Pi ומהנדס בכיר בחברת ברודקום. בחייו המוקדמים הוא פיתח שני משחקים למחשבים ניידים ומערכות middleware. בעבר היה מנהל מחלקת מדעי המחשב בקולג' סנט ג'ון בקיימברידג' ו-MBA מאוניברסיטת קיימברידג'.

מנימוקי וועדת השופטים: "הפרס מוענק לך עבור הקמת Raspberry Pi foundation ופיתוח משותף של המיקרו מחשב Raspberry Pi . עבור קידום האורינות לתחום המחשבים במדינות מתפתחות, על העלאת המודעות לחינוך מדעי המחשב בבתי הספר ומתן השראה לתלמידים, חובבים ומהנדסים להתנסות בתכנות. "
עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
חברת ההזנק בתחום ההצפנה הקוונטית 'קוונט-אל-אר' רשמה הישג מרשים
כשנה לאחר שהוקמה רשמה חברת ההזנק QuantLR פריצת דרך משמעותית בעקבות ניסוי שדה מוצלח שנערך באוני' העברית. פרופ'...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות