פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

חיבור סלולארי רב ערוצי להעברת וידאו – תחום הנמצא בזינוק

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
YAKI LUZON
 יקי לוזון, סמנכ"ל מו"פ ושירותים מקצועיים בחברת LiveU במפגש מועדון השבבים הישראלי, מארס 2017. צילום: שמואל אוסטר

 

חיבור סלולארי רב ערוצי להעברת וידאו הוא תחום הנמצא בזינוק. כך אומר יקי לוזון, סמנכ"ל מו"פ ושירותים מקצועיים בחברת LiveU במפגש מועדון השבבים הישראלי בשבוע שעבר.

"אנחנו מעבירים תשדורת וידאו על רשתות IP, בעיקר סלולאריות. החברה בת עשר, ומעסיקה כ-190 עובדים ברחבי העולם. LiveU היא חברה פרטית מגובת קרן הון סיכון, המרכז הגדול בארץ המרכז השני נמצא בניו ג'רזי. אנו מובילים את השוק העולמי ומחזיקים בין 50% ל-60% ממנו עד היום.


"היום רוב הוידאו עובר דרך רשתות IP בתוך האולפנים של יצרני החדשות בכל העולם. אם פעם היה צריך לשלוח משאית עם ציוד לשידור באמצעות לוויין, היום יוצא צלם עם תרמיל על הגב, מחבר את המצלמה לתרמיל, המכיל משדר סלולרי בין 4 ל-8 מודמים ומשדר דרך רשתות הסלולר לענן הip ומשם לאולפנים.

"LiveU היא שפתחה את השוק, באמצעות פטנט שמאפשר לארוז וידאו על מספר רב של ערוצי סלולארי במקביל. במסגרת שיתוף פעולה עם חברת פנסוניק הכנסנו את הדרייברים של LiveU לתוך המצלמות של פנסוניק המכילות מודם סלולארי בודד, שמאפשר לשדר לאולפנים בשילוב של רשת הwifi והרשת הסלולארית. כמובן, למתקדמים יש ציוד עם 8 מודמים ויותר."

"עד היום מכרנו רשיונות לאלפיים לקוחות, המפעילים 6,000 מכשירים. מכשירים אלה מייצרים 2.4 מיליון שידורים בשנה, בנפח מצטבר של 111 טרהבייט."
"רוב רשתות החדשות בארה"ב אינן יישות אחת אלא רשת של זכיינים הפזורים על כל ארה"ב. כעת אנו מפיצים לא רק שידורי חוץ אלא גם את התוכן של השידורים הרגילים בין התחנות מעל גבי רשתות IP.

"התחלנו מעולם שידורי הטלוויזיה הקונבנציונליים אבל גם העולם הזה משתנה, פייסבוק פתחה את שירות פייסבוק לייב והיום חברות החדשות משדרות לא רק בטלוויזיה אלא גם בפייסבוק. אנחנו גם מעבירים תכנים לגורמים שעד כה לא נחשבו צרכני וידאו, ובעיקר אתרי חדשות שהדוגמה שלהם בישראל היא וואלה ו-YNET. אבל השלב המעניין הבא – חיבור מכוניות לכמה ספקי תקשורת במקביל – להבטחת זמינות גבוהה – ובמקרה שתא סלולארי של חברה אחת חלש מדי, ניתן יהיה להשתמש בתא של חברה אחרת. אנו נמצאים בקשר עם כמה חברות שרוצות לחבר חיבור רב ערוצי למכוניות."

"ה-LIVE STREAMING באיכות גבוהה הופך משמעותי גם לתחום המציאות המדומה."

 

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
טאואר ג'אז מדווחת על המשך הצמיחה
ראסל אלוואנגר, מנכ"ל טאואר-ג'אז: אנחנו מצפים לשנת 2020, במהלכה כושר הייצור צפוי לעלות ויחד עם הפעילויות העסקיות...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות