פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

גילת מדווחת על צמיחה חזקה ברווחיות ברבעון הרביעי ובשנת 2018

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
gilat_satcom

גילת רשתות לוויין , ספקית טכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, מדווחת היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי ושנת 2018 שהסתיימו ב-31 בדצמבר, 2018.

דגשים עיקריים לגבי הרבעון הרביעי ושנת 2018 כולה:


• הכנסות הרבעון הרביעי של 2018 הסתכמו ב-69.7 מיליון דולר, בהשוואה ל-82.7 מיליון דולר ברבעון הרביעי של 2017. הכנסות 2018 הסתכמו ב-266.4 מיליון דולר, בהשוואה ל-282.8 מיליון דולר ב-2017 הרווח התפעולי על בסיס GAAP ב-2018 גדל ב-96% ל-21.3 מיליון דולר.

ברבעון הרביעי של 2018 צמח הרווח התפעולי על בסיס Non-GAAP ל-7.9 מיליון דולר, עלייה של 12.2% בהשוואה לרבעון הרביעי של 2017. הרווח התפעולי על בסיס Non-GAAP ב-2018 גדל ב-36% ל-25.1 מיליון דולר.

ברבעון הרביעי של 2018 הסתכם הרווח הנקי על בסיס GAAP ב-5.3 מיליון דולר או 9 סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה לרווח נקי על בסיס GAAP של 3.4 מיליון דולר או 6 סנט למניה בדילול מלא, ברבעון הרביעי של 2017. הרווח הנקי על בסיס GAAP ב-2018 הסתכם ב-18.4 מיליון דולר או 33 סנט למניה בדילול מלא, בהשוואה ל-6.8 מיליון דולר או 12 סנט למניה בדילול מלא ב-2017. הרווח הנקי על בסיס GAAP ב-2018 כולל הטבת מס בגין יצירה לראשונה של נכס מס נדחה בהיקף של 4.1 מיליון דולר אשר הוכרה במהלך הרבעון השלישי של 2018.

יונה עובדיה, מנכ"ל גילת התייחס לתוצאות: "אני שמח לדווח כי הרבעון הרביעי החזק שלנו מסכם שנה של התקדמות חשובה עבור גילת בה קידמנו את האסטרטגיה העסקית שלנו והשגנו צמיחה משמעותית ברווחיות.

"הצלחנו להשיג את יעדנו באמצעות המשך ההתמקדות במנועי הצמיחה שלנו: אינטרנט מהיר, תשתיות סלולריות ואינטרנט מהיר למטוסים, לצד מאמצים מתמשכים להפחתת עלויות."
"בשנה האחרונה, זכינו בפרוייקטי אינטרנט מהיר משמעותיים ברחבי העולם ובכלל זה: NBN באוסטרליה, Gazprom ברוסיה, ChinaSatcom בסין, LASCOM ביפן, Hispasat באמריקה הלטינית ו-ISRO בהודו. בשוק הסלולרי, המשכנו להיות השחקן המוביל בשוק התמסורת הלוויינית לרשתות LTE/4G על-ידי הרחבת פרויקטים עם לקוחות קיימים וזכייה בפרוייקטים נוספים כגון Telstra באוסטרליה. בשוק התקשורת בתנועה השגנו אבן דרך חשובה בכך שהטרמינל האווירי כפול התדר שלנו עמד בבדיקות תנאי סביבה לחומרה אוויונית וקיבל את תקן ה-DO-160. לבסוף, המשכנו להשקיע בהובלה טכנולוגית, כפי שבא לידי ביטוי בניסויים מוצלחים של פתרונות לאינטרנט מהיר אווירי וימי באמצעות לוויין נמוך מסלול (LEO) של Telesat, ובהכרזה על השקת פתרון עוצמתי לקראת דור 5G אשר יספק רמות חדשות של מהירויות ויכולות, כתמיכה לגידול בתעבורת מידע."

עובדיה סיכם: "ב-2019, אנו נמשיך להתמקד בשיפור הרווחיות על ידי המשך פיתוח והרחבת מנועי הצמיחה הקיימים שלנו, המביאים לביקוש מתמשך בשירותים ובפתרונות אותם אנו מציעים. בשעה בה השוק מתפתח ודורש תפוקות ויעילות גבוהות יותר, אנו נמשיך בהשקעה משמעותית במו"פ ובתוכנית המוצרים שלנו, במטרה לשמר את הובלת השוק במיוחד בעידן הלוויינים נמוכי המסלול וה-5G.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
יעקב מיכלין עוזב את תפקיד מנכ"ל בריינסוויי, בדרך להפיכתה לאמריקנית
עד למינוי מנכ"ל חדש, ד"ר דוד זכות, ממייסדי בריינסוויי ויו"ר החברה מזה זמן רב, ישמש כמנכ"ל זמני
קרא עוד
שבבים
סיוה מסתערת על שוק הרכב עם ליבת AI חדשה
יצרנית הציוד WiSig נמצאת בבעלות המכון לטכנולוגיה Hyderabad ההודי, ומפתחת שבבים למוצרי IoT הפועלים ברשתות סלולריות...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות