פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
eyal6001
מנכ"ל מלאנוקס אייל ולדמן בכנס USVP. צילום: ניב קנטור

 

 

מלאנוקס טכנולוגיות, ספקית מובילה של פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, מכריזה כי טכנולוגיית ופתרונות אינפיניבנד HDR בקצב 200 ג'יגה ביט, קבעו שיא ביצועים חדשים, כאשר הם מספקים יעילות וסקלביליות למחשוב עתיר ביצועים, בינה מלאכותית, ענן, אחסון ויישומים עתירי נתונים נוספים.

משלוחי אינפיניבנד HDR החלו ברבעון הרביעי של שנת 2018 וחיברו יותר מעשרת אלפים נקודות קצה. ברבעון הראשון של 2019 פתרונות אינפיניבד HDR יחברו עשרות אלפי נקודות קצה של מחשוב ואחסון במחשבי על, ובמרכזי נתונים שלhyperscale ומחשוב ענן ברחבי העולם.

יתרה מכך, במהלך הרבעון הראשון של 2019, למעלה מ- 20 מערכות מתגים מודולריות חכמות, הגדולות, והמהירות ביותר מועברות למרכזי נתונים רבים, ומדגימות את הדרישה הגוברת לפתרונות האינפיניבנד המהירים של ביותר בקרב מגוון רחב של יישומים.

"החידושים המובנים בפתרונות אינפיניבנד HDR בקצב G200, יתרונות הביצועים ומנועי ההאצה של מחשוב פנים-רשתי, הופכים את אינפיניבנד HDR לקישוריות המועדפת לתשתיות המחשוב והאחסון המובילות בעולם. התחלנו לספק אינפיניבנד HDR למספר לקוחות ב- 2018, ואנו ממשיכים לראות תנופה חזקה עבורו לרוחב כל האזורים הגיאוגרפים", אומר אמיר פרשר, סמנכ"ל בכיר למכירות משתמשי קצה ולפיתוח עסקי במלאנוקס. "המרוץ האסטרטגי העולמי למחשוב אקסא-סקייל (Exascale), הצמיחה המהירה בנתונים שאנו אוספים וצריכים לנתח, ורמות הביצועים החדשות הדרושות לתמיכה במחקרי מדע חדשים ובעיצוב מוצרים חדשניים, דורשות כולן את טכנולוגיית הקישוריות המהירה והמתקדמת ביותר מסוג אינפיניבד HDR. פתרונות אינפיניבנד HDR מאפשרים רמות ביצועים פורצות דרך ומספקים את התשואה הגבוהה ביותר על ההשקעה. הם מאפשרים את הדור הבא של מחשוב עתיר ביצועים, היפר-סקייל, בינה מלאכותית, מרכזי נתונים של ענן ומרכזי נתונים ארגוניים".

מערכת המתגים המודולרית בקצב HDR של מלאנוקס, ה- CS8500, מבוססת על שבב מתג ה- Quantum של החברה. המערכת מספקת 800 פורטים עם קיבולת מיתוג של 200 גיגה-ביט לשנייה לפורט בכל כיוון (או תפוקת נתונים דו-כיוונית בגובה 400 גיגה-ביט לשנייה לכל פורט), או 1600 פורטים של 100 גיגה-ביט לשנייה בכל כיוון. יכולת זו הופכת את מערכת המתגים למערכת החכמה המהירה ביותר בעולם. בסך הכל, מערכת ה- CS8500 מאפשרת קיבולת מיתוג של 320 טרה-ביט לשנייה, קיבולת הגבוהה פי 1.4 - 2.5 מאשר מוצרים מתחרים – כלומר, קיבולת השקולה לשליחת התוכן של 800 דיסקים של Ultra-Definition Blu-Ray בכל שנייה.

מנועי ההאצה של מחשוב פנים-רשתי המובנים באינפיניבנד HDR בקצב G200, יחד עם הפרוטוקול Scalable Hierarchical Aggregation and Reduction Protocol (SHARP) ופריקות עומסי Message Passing Interface (MPI) נוספים מהמעבד, מספקים את רמות הביצועים והסקלביליות הגבוהות ביותר. עבור יישומי מחשוב עתיר ביצועים (HPC) ויישומי בינה מלאכותית (AI), Mellanox SHARP משפרת את פעולות צבירת הנתונים פי 3 בהשוואה ליישומים מבוססי CPU, וכתוצאה מכך ניתן להאיץ סימולציות מדעיות, ניתוח נתונים, ויישומי אימון ללמידה עמוקה בתחום הבינה המלאכותית.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
אפל מגבירה הזמנות המעבדים לאייפון 11 מ-TSMC
הבקשה הזאת מצביעה גם על כך, שהמכירות של הדור הקודם של המכשירים, iPhone 10, לא היו מוצלחות דיין עבור אפל, ולכן הפעם...
קרא עוד
שבבים
בואינג וטקטיקל רובוטיקס הישראלית בוחנות פיתוח של רכבי אוויר הממריאים אנכית
יצרנית המטוסים בואינג וחברת טקטיקל רובוטיקס (Tactical Robotics) הישראלית, חתמו על הסכם לפיתוח אפשרי של כלי טייס מבוסס...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות