פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
general4
 

KPN, חברת הטלקום ההולנדית ו-JpU הישראלית המפתחת ליבות סלולריות וירטואליות הניתנות לתיכנות, הודיעו היום כי HypeCore מבית JpU זמינה כעת עבור מפתחים המעוניינים למנף את ה-API Store מבית KPN במטרה לבנות אפליקציות IoT מבוססות תרחישי שימוש מהדור הבא.

API Store מבית KPN היא זירת API המאפשרת חדשנות משבשת של טכנולוגיות באמצעות מתן נגישות ל'אבני הבניין' של ה-API בתחומי התקשורת, הזהות, האבטחה, הקישוריות ועוד. עם הוספת ה- HyperCore מבית JpU, עומדת כעת לרשות המפתחים חבילת תוכנות המאפשרת לבנות פיתוחי IoT בהתאמה ספציפית מלאה, היכולים למנף באופן גמיש את הרשת הניידת באמצעות קישוריות 2G, 3G, 4G/LTEו-LTE-M.

"אנו שמחים לבשר על השותפות שלנו עם JpU באשר להצעת ה-IoT, הכוללת כרטיסי SIM שניתנים לתכנות ו-APIs לניהול קישוריות", מסר ווטר ואן שייק (Wouter Van Schaik), מנהל API Store במרכז החדשנות הפתוחה (Open Innovation Hub) של KPN. "אנו חושבים תמיד על דרישות הלקוח, ולכן רצינו להשקיע ביוזמות IoT. ייתכן שאתם חושבים 'המכשירים שלנו כבר מחוברים לאינטרנט, אז למה שנצטרך כרטיסי SIM ו-APIs הניתנים לתכנות'. תארו לעצמכם את האפשרויות שיעמדו לרשותכם כאשר המכשירים שלכם יהיו מחוברים זה לזה. משמעותו של ה-IoT היא שהמכשירים יכולים לחוש מכשירים אחרים, לתקשר איתם, לשלוט עליהם וליצור עימם אינטראקציה. משמח אותנו שההצעה הזו תהיה זמינה ב-API Store מבית KPN, והלקוחות יוכלו להפיק ממנה תועלת".

"השותפות הזו עם KPN הינה שותפות חשובה שיכולה להוביל למגוון אפליקציות IoT חדשות ללקוחות העיסקיים והפרטיים של רשת KPN", מסר יונתן שוורץ , מנכ"ל JpU. "המפתחים יכולים כעת למנף את החוזקות והגמישות של הרשת הניידת שלהם באמצעות המערכת העשירה של ה-APIs מבית JpU ולסייע לארגונים למצב עצמם כחדשנים בשוקי ה- IoT הסלולרי והטלקומוניקציה הפתוחה. שתי החברות מתמקדות בהפיכת ה- IoT לקל ונגיש יותר עבור ארגונים, ללא קשר לגודלם וליכולותיהם, וזמינותן של ה-APIs שקל לשלוט בהן ברשת הניידת יכולה לאפשר מגוון תרחישי שימוש ב- IoTבשווקים ורטיקלים רבים ושונים".

עם הוספת ה- HyperCore APIsמבית JpU, המפתחים יוכלו לבצע התאמה ספציפית של רשתות IP, ליצור פרופילים של אבטחה, לנהל מחזורי חיים של כרטיסי SIM וליצור פרופילים ונגישות לחשבונות שירותים ניידים באופן מקוון. כל השירותים האלה יפעלו ברשת הניידת ברגע שבו כרטיס ה-SIM יאותחל בתוך המכשיר ויהיה זמין בתוך הרשת הניידת, ללא כל אינטראקציה עם המשאבים הטכניים של מפעיל הרשת הניידת. מטרתה של JpU היא לעבוד ביחד עם KPN על מנת להרחיב את מערכת ה- APIsולהעניק לקהילת המפתחים יכולות נוספות, כולל תרחישי שימוש שממנפים IPSec VPN בשירות עצמי, vLANs עם ממשק NAT לבחירת כללי העברת מידע (forwarding rules), חומת אש ו-IoT SMS.

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
מה מסתתר מאחורי הדוחות המצוינים של אינטל ומדוע לדירקטוריון החברה יש סיבות רבות לדאגה
AMD מייצרת כיום את מעבדיה החדשים בטכנולוגית nm 7 בעוד אינטל עדיין נאבקת לייצב את פס היצור שלה בטכנולוגיה הישנה...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות