פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
ren black1
 


חברת יוניטרוניקס, הנמצאת בשליטת קרן פימי ופועלת בשוק הבקרים המתוכנתים ותוכנות לניהול מערכות אוטומטיות, לרבות אוטומציה תעשייתית ומערכות ניהול רצפות ייצור, מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2019. התוצאות משקפות המשך צמיחה וגידול ברווח התפעולי וברווח הנקי.
דוחות החברה לרבעון השני של 2019 מציגים את תוצאות החברה בתחום מוצרי האוטומציה (הפעילות הנמשכת), בעוד הפעילות בתחום הפתרונות האוטומטיים, אשר הועברה לחברת יוטרון, מוצגת כפעילות מופסקת.
עמית הררי, מנכ"ל יוניטרוניקס:
"יוניטרוניקס ממשיכה להרחיב את היצע הבקרים שלה ולהשקיע בטכנולוגיות מתקדמות לניהול מערכות אוטומטיות. נתח השוק שלנו בארה"ב מוכיח את היישום המוצלח של האסטרטגיה ואת הצורך הגובר בפתרונות שפיתחנו. במבט לעתיד, סדרת המוצרים המובילה שלנו (UniStream) עשויה לאפשר ליוניטרוניקס ליהנות מהצמיחה בשווקי האוטומציה התעשייתית והמערכות הלוגיסטיות ולנצל את הפוטנציאל הרב הקיים בהם".

ההכנסות של יוניטרוניקס ברבעון השני של 2019 גדלו בכ-5% ל-36.6 מיליון ש"ח, לעומת הכנסות בסך של כ-34.9 מיליון ש"ח ברבעון המקביל. הגידול בהכנסות החברה נובע בעיקר מהעמקת הפעילות העסקית בארה"ב, הגדלה בעקביות ונאמדת הרבעון בכ-47% מסך ההכנסות של החברה, וכן מהשקת מוצרים חדשים. במחצית הראשונה של 2019 צמחו הכנסות החברה ב-7.5% והסתכמו בכ-69.6 מיליון ש"ח בהשוואה להכנסות של 64.7 מיליון ש"ח בתקופה המקבילה אשתקד.
הרווח התפעולי ברבעון השני של 2019 הסתכם בכ-4.6 מיליון ש"ח, כ-12.6% מסך ההכנסות, גידול של כ-12% לעומת רווח תפעולי של כ-4.1 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. שיעור הרווח התפעולי ברבעון השני של 2019 גדל ל-12.6% מסך ההכנסות בהשוואה לשיעור רווח תפעולי של כ-11.8% ברבעון המקביל. בחציון הראשון של 2019 הרווח התפעולי הסתכם ב-8.2 מיליון ש"ח, גידול של כ- 26% בהשוואה ל-6.4 מיליון ש"ח

בחציון המקביל אשתקד. השיפור ברווח התפעולי הושג הודות לצמיחה בהכנסות וחרף העובדה שהחברה ממשיכה להשקיע בפיתוח טכנולוגיות חדשות ובהרחבת מערך המכירות בחו"ל.
הרווח הנקי מפעילות נמשכת ברבעון השני של 2019 גדל ב-73% ל-3.7 מיליון ש"ח לעומת כ-2.1 מיליון ש"ח ברבעון המקביל. בחציון הראשון של 2019 הסתכם הרווח הנקי מפעילות נמשכת ב-7.1 מיליון ש"ח, גידול של 124% בהשוואה ל- 3.2 מיליון ש"ח בחציון המקביל אשתקד.
תזרים המזומנים מפעילות שוטפת ברבעון השני של 2019 הסתכם ב-3.5 מיליון ש"ח ובכ-8.9 מיליון ש"ח לחציון הראשון.
ההון העצמי של החברה ליום 30 ביוני 2019, מסתכם לכ-56.5 מיליון ש"ח, ומהווה כ-37% מסך המאזן.
עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
מה מסתתר מאחורי הדוחות המצוינים של אינטל ומדוע לדירקטוריון החברה יש סיבות רבות לדאגה
AMD מייצרת כיום את מעבדיה החדשים בטכנולוגית nm 7 בעוד אינטל עדיין נאבקת לייצב את פס היצור שלה בטכנולוגיה הישנה...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות