פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

חממת השבבים Silicon Catalyst מרחיבה פעילות לישראל

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
silicon catalyst logo 478x1801
 

 

Silicon Catalyst, החממה האמריקאית המתמקדת בהאצת פתרונות בתחום השבבים, הודיעה היום על הצטרפות שני בכירים ישראלים, דני בירן ומשה זלצברג, לצוות היועצים שלה, על מנת לתמוך בחברות סטארט-אפ מקומיות.


Silicon Catalyst מציעה לחברות סטארט-אפ, מוצרים ושירותים של רשת רחבה של שותפים (In-Kind Partners ,IKPs), שמפחיתים באופן ניכר את עלויות הפיתוח של שבבים. כיום, לאחר כחמש שנות פעילות, כ-300 חברות הגישו מועמדות להתקבל לתוכנית החממה, ומתוכם התקבלו 21 חברות. אותן חברות פורטפוליו, נעזרות במוצרים ושרותים של שותפי הIKP, כולל כלי פיתוח, כלי סימולציה, שירותי תכנון, גישה לערכות ייצור (PDK), והרצות ייצור TSMC CyberShuttle , פיתוח תוכניות בדיקה וגישה למבדקים. לרשות החברות שמתקבלות לחממה, עומדות שנתיים לנצל הטבות אלו, ללא עלות או בעלות מופחתת באופן משמעותי. בנוסף, חברות הסטארט-אפ יכולות לנצל את הרשת הענפה של יועצים ומשקיעים של Silicon Catalyst.
היועצים הישראלים החדשים מביאים עימם ניסיון נרחב והצלחה עסקית בתעשיית השבבים, שיעמדו לרשות יזמים וחברות בתחילת הדרך.


דני בירן
לשעבר שימש סגן נשיא בכיר בחברת Altera, עד לרכישתה על ידי אינטל ב-2016, ולפני כן שימש במשרות בכירות בחברות LSI Logic ,Silverback Systemsו-National Semiconductor. בנוסף, שימש כסמנכ"ל המחלקה הבינלאומית ברשות החדשנות הישראלית ובמועצת המנהלים של ה Global Semiconductor Alliance (GSA)

משה זלצברג
עם יותר מ-20 שנות ניסיון בתעשיית השבבים וכלי התכנון, משה הוא כיום מנכ"ל של חברת Veriest Solutions, חברה בינלאומית מובילה בשירותי תכנון לשבבים. לפני זה, שימש כמנכ"ל ישראל וסמנכ"ל פיתוח עסקי בחברת Presto Engineering. בנוסף, משה עבד כ-12 שנה בחברת Cadence Design Systems, בשורה של תפקידים שכללו מנכ"ל הפעילות בארץ ואחראי על השירותים המקצועיים של החברה באירופה.

"ישראל מהווה כר נרחב ותוסס לחדשנות ומציגה היסטוריה עשירה של הצלחות של סטארט-אפים בתחום השבבים. לכן, אך טבעי שכאשר Silicon Catalyst מתרחבת לאזורים נוספים, אנחנו נרצה להתמקד בישראל." אמר פיט רודריגז, מנכ"ל Silicon Catalyst. "אנחנו מאמינים שהערך המוסף ש Silicon Catalyst ושותפיה מציעים לחברות הסטראט-אפ, לצד התמיכה המקומית של דני ומשה, יעזרו ליזמים נוספים להתגבר על האתגרים הכרוכים בגיוס כספים בשלב מוקדם שחוות חברות שבבים"
"מאחר וישראל מצטיינת בתחום השבבים, אני שמח לראות ש Silicon Catalyst מרחיבה את פעילותיה לישראל, ועוזרת לסטארט-אפים להגיע לשלב אב-טיפוס מוקדם יותר. השותפות עם חברות כלי-פיתוח ומפעלי ייצור הינם גורם מכריע לאותם חברות, וכל יוזמה שמאפשרת קשר טוב יותר בנושאים אלו היא ברוכה" אמר דב מורן, שותף-מנהל בקרן Grove Ventures. "אני מקווה ש Silicon Catalyst תעזור לנו לראות בשנים הבאות, יותר ויותר חברות סטארט-אפ בתחום זה, בשאיפה לייצר עוד סיפורי הצלחה כגון מוביליי, מלנוקס ומ-סיסטמס".
השתתפות בכנס של SiFive
Silicon Catalyst תשתתף בסמינר של חברת SiFive ביום ה', 5 לספטמבר, במלון דניאל, הרצליה, עם הרצאה של דני בירן בשעות הבוקר. דני ומשה יהיו זמינים לפגוש משתתפים אחרים ולספק מידע נוסף על הפעילות החדשה. פרטים נוספים על האירוע ניתן למצוא ב https://sifivetechsymposium.com/agenda-israel/

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
מה מסתתר מאחורי הדוחות המצוינים של אינטל ומדוע לדירקטוריון החברה יש סיבות רבות לדאגה
AMD מייצרת כיום את מעבדיה החדשים בטכנולוגית nm 7 בעוד אינטל עדיין נאבקת לייצב את פס היצור שלה בטכנולוגיה הישנה...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות