פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

ננו דיימנשן גייסה 7 מיליון דולר בהנפקה פרטית

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
NANO DIMENTION
 

חברת ננו דיימנשן הדואלית הודיעה כי חתמה על הסכמי השקעה לפיהם תבוצע הנפקה פרטית למשקיעים כשירים של הלוואה המירה עם סכום ראשוני של כ-4.3 מיליון דולר ו-2.7 מיליון דולר נוספים שיתקבלו בשתי מנות עתידיות. סך כל הכסף שיתקבל מההנפקה מסתכם ב-7 מיליון דולר.

ההלוואה ניתנת להמרה ל-ADS של החברה בצירוף אופציות לרכישת American Depositary Share ביחס של 0.85 אופציה לכל יחידה. החברה צופה כי התקבולים ברוטו מהמנה הראשונה של ההנפקה יהיו כ-4.3 מיליון דולר לפני ניכוי ועמלות והוצאות הנפקה נוספות. ההנפקה הפרטית צפויה להיסגר ב-4.9.

ההלוואה ההמירה תהיה ללא בטוחות, בעלת אורך חיים של עד 4 במרץ 2021 ,לא תישא ריבית מלבד באירועי default מסוימים ותהיה ניתנת להמרה, לבחירת המשקיע, ל- Shares Depositary American של החברה במחיר המרה ראשוני של 0.29 דולר, בכפוף להתאמות שנקבעו בהסכם, לרבות התאמות לאחר הנפקת המנות הנוספות של ההלוואה ההמירה.

ההלוואה ההמירה כוללת מנגנון של המרה כפויה עבור חלק או כל ההלוואה במידה והמחיר הממוצע המשוקלל של ה- Shares Depositary American של החברה יגיע לרמות מסוימות, כפוף למגבלות שנקבעו בהסכם. מחיר המימוש של האופציות הינו 125% ממחיר ההמרה של ההלוואה, הן יהיו ניתנות למימוש החל מ- 6 חודשים לאחר מועד הנפקתן ויפקעו 5 שנים לאחר הנפקתן.

ננו דיימנשן מתכוונת להשתמש בתמורת ההנפקה הצפויה לטובת הרחבה גלובלית של שיווק ומכירות, הגדלת יכולות הייצור וכן מטרות כלליות של החברה.

הבנק Partners Global Alliance./P.G.A שימש כסוכן הבלעדי של ההנפקה.

המניות שיונפקו וימכרו במסגרת ההנפקה הפרטית לא ירשמו בעת ההנפקה הראשונית למסחר לפי חוק ני"ע האמריקאי, ואינן ניתנות להנפקה או מכירה בארה"ב ללא מסמך רישום בהתאם לחוק ני"ע האמריקאי או פטור רלוונטי מרישום כאמור. החברה התחייבה להגיש מסמך רישום לרשות לני"ע האמריקאית על מנת לרשום את ה-Shares Depositary American שינבעו מהמרת ההלוואה ההמירה וממימוש האופציות.עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

שבבים
סיוה מסתערת על שוק הרכב עם ליבת AI חדשה
יצרנית הציוד WiSig נמצאת בבעלות המכון לטכנולוגיה Hyderabad ההודי, ומפתחת שבבים למוצרי IoT הפועלים ברשתות סלולריות...
קרא עוד
שבבים
אוניברסיטת תל אביב השיקה מרכז חדש למדע וטכנולוגיה קוונטית
פרופ ירון עוז, רקטור אוניברסיטת תל אביב: "המרכז החדש יהווה מרכז ייעודי למדע וטכנולוגיה קוונטית, שישמש קורת גג...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות