פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
general4
 


סמסונג  ואמדוקס הודיעו על מספר רב של יוזמות משותפות להאצת המעבר של ספקי שירותי תקשורת לרשתות ענן פתוחות המספקות את החופש והגמישות הדרושים בכדי לחדש ולנהל באופן משופר את אספקת שירותי ה-G5 בשוק, במהירות, היקף וכיסוי גדולים יותר עבור לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.
אמדוקס וחטיבת הרשתות של סמסונג (Samsung Networks) ישתפו פעולה בתהליך הקליטה (אונבורדינג) והאינטגרציה של פונקציות רשת וירטואלית בכדי שספקי שירותי תקשורת יוכלו לנצל את הפתרונות של סמסונג לרשתות G5 עם Open Network Automation Platform (ONAP – פלטפורמה פתוחה למיכון רשתות), שהיא פלטפורמת המיכון המובילה בתעשייה המבוססת על קוד פתוח. שיתוף הפעולה יחל בפונקציית Virtual Central Unit (vCU) של סמסונג ויתרחב לתחומים נוספים במהלך הביצועי של תכנית מקיפה, הכוללת רכיבים של ליבת ה-G5, ותסייע לספקי שירותי התקשורת לממש בענן רשת G5 מקצה לקצה התומכת בדרישותיהם העסקיות, היום ובעתיד.
שתי החברות גם יבחנו את האפשרות של אספקת שירותי רשת רלוונטיים, כגון השקה ואינטגרציה של vRAN ופתרונות איפשור לווירטואליזציה של פונקציות רשת קשורות. פונקציות רשת וירטואליות המנוהלות על ידי פלטפורמת מיכון ותיאום מקיפה יספקו לספקי שירותי התקשורת מערך עשיר של שירותים חדשים וחדשניים הניתנים לפריסה, גילוי והרחבה לפי דרישה ומספקים דרכים חדשות להפקת הכנסות (מונטיזציה) מהרשת.
"השותפות עם אמדוקס באיפשור ONAP מסייעת לנו להאיץ מעבר חשוב לארכיטקטורה דינמית ומונעת תכנה אשר תאפשר לרשתות להתאים את עצמן למלא ביקושים מצד המשתמשים ותנאי רשת שמשתנים כל העת," אמר ג'הו ג'יאון, סגן נשיא בכיר ומנהל המו"פ בחטיבת הרשתות של סמסונג אלקטרוניקס. "ככל שאנו ממשיכים ומקדמים את עסקי ה-G5, אנו מאיצים גם את האימוץ של ONAP ופריסת רשתות G5 בכדי להעשיר את האקוסיסטם של ה-G5."
"במקביל להאצת הפריסה של רשתות G5, ספקי שירותי תקשורת מנצלים את ההזדמנות לבנות מחדש את ארכיטקטורת הרשת שלהם כרשת פתוחה, וירטואלית, מבוססת ענן ובעלת יכולות בינה מלאכותית (AI)," אמר אנתוני גונטיליקה, נשיא קבוצת המדיה, הרשתות והטכנולוגיה באמדוקס. "בשיתוף הפעולה עם סמסונג, אמדוקס תורמת את מומחיותה ב-ONAP ארגונית ובמערכות מגודרות תכנה ומשלבת אותן בפתרונות המתקדמים של סמסונג לרשתות G5 על מנת לאפשר לספקי שירותי תקשורת להשיק במהירות שירותים חדשים."
###

עוד בתחום שבבים

כתבות נוספות בתחום

‫שבבים‬
קוואלקום: שבבים חדשים ל-PC ופיתוח משקפי מציאות מדומה ביחד עם ניאנטיק
קוואלקום צופה שבשנה לאחר מכן, 2022, השימוש יעלה באופן משמעותי ביותר מ-50% * רכבים אוטונומיים עשויים להיות צרכנים...
קרא עוד
שבבים
מדפסת תלת מימד וחומר קרמי של XJet ישמשו לייצור חלקים לאיזורים חמים במטוסים
חומר, שמצטרף למשפחת החומרים בפיתוח עצמי של XJet, מפגין חוזק מכני יוצא דופן, בידוד מחשמל, עמידה בלחצים ושחיקה...
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות