פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

פתרון ה- All Flash של קמינריו גבר על המתחרים בועידת Flash Memory 2014

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

kaminario-logo


Kaminario K2 - פתרון ה- All Flash של חברת קמינריו הישראלית, זכה בתואר ה-  Most Innovative Flash Memory Technology" בועידת Flash Memory 2014, שנערכה בסנטה קלרה – קליפורניה. הפרס ניתן ל- Kaminario K2 בזכות המרכיבים החדשניים של הפתרון והעובדה שהוא מציע חדשנות ופריצת דרך בזמינות, בביצועים ובארכיטקטורה גמישה המאפשרת גידול בשני מימדים: Scale-Up ו- Scale-Out. חדשנות זו מציבה את הרף הגבוה ביותר בתחום מערכות האחסון לדאטה סנטר המודרני.

הדור החמישי של Kaminario K2 נבחר כ- Best of Show בכנס, תוך שהוא גובר על פתרונות רבים בתעשייה בזכות יכולתו להתגבר על כמה מן ה"כאבים" המרכזיים של ארגונים כיום בתחום האחסון הארגוני, ובכלל זה סקאלביליות, זמינות, גמישות ופשטות בניהול. K2 הוא פתרון ה- All-Flash הראשון המציע לחברות את היכולת להתחיל בקטן ולגדול בנפח האחסון תוך שימור רמת הביצועים. ל- K2 יש את הארכיטקטורה היעילה ביותר עם יכולת ניצול הנפח הגבוהה ביותר ועם ניהול יעיל ביותר של מטה-דאטה. K2 יכול לספק את היכולות הללו במחיר של 2 דולר בלבד לג'יגה בייט של נפח אחסון לשימוש, תוך שהוא מתחרה בפתרונות אחסון HDD  ופתרונות היברידיים.

"פתרונות All Flash שיושקו בגל הבא יצטרכו להגיע לרמות חדשות של חסכון CapEx ו- OpEx על מנת שארגונים יאמצו אותם. פאנל השופטים שלנו חיפש מוצר עם חדשנות שתביא אותו לרמות חדשות של גמישות, סקלביליות ויחס עלות/תועלת הטוב ביותר", אמר ג'יי קריימר, יו"ר ועדת הפרס.

"אנו גאים להעניק ל- Kaminario K2 את פרס החדשנות כיוון שהוא כולל ארכיטקטורת Scale-Up ו- Scale-Out מרשימה המציבה את הסטנדרט  הגבוה לפתרונות אחסון אחרים בעתיד. בנוסף, בחרנו ב- K2 בזכות היכולות שלו לשנות את הזירה, ובכלל זה חסכון באנרגיה לתפעול וקירור וטכנולוגיות לאחסון יותר נתונים בפחות מקום באמצעות דה-דופליקיישן ודחיסה, Thin Provisioning ו- K-Raid", הוסיף קריימר.
...עוד בתחום IPS וזכרונות

כתבות נוספות בתחום

‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
Lite-On מוכרת את עסקי ה-SSD לקיוקסיה תמורת 165 מיליון דולר
קיוקסיה הוא השם הסופי של חברת הזכרונות שהוקמה על בסיס החטיבה של טושיבה (ולא פנגיאה כפי שפורסם בתחילה)
קרא עוד
‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
מיקרון בונה מפעל בסינגפור
החברה גם ציינה ששוק הזיכרונות יהיה רגיל יחסית במחצית השנייה של 2019 אחרי היחלשות בביקוש במחצית הראשונה
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות