פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
Keysight at MWC2018
 

קיסייט טכנולוגיות הציגה פתרונות של ולידציה וניפוי שגיאות (Debug) במערכות המבוססות על פרוטוקולי הזיכרון החדשים DDR5 ו-LPDDR5. השימוש בפתרונות אלו, בצירוף עם פתרון U4164A logic analyzer של קיסייט, מאפשר למתכנני ציודי חומרה דוגמת שרתים ארגוניים, מכשירי מובייל וציוד אלחוט לאתר באגים ולבחון מערכות מבוססות DD5 ו-LPDDR5, כמו גם לוודא ציות לפרוטוקולים החדשים.


האימוץ בתעשייה של סטנדרט 5G New Radio (NR) מחייב הצטיידות בציוד חומרה, דוגמת שרתים ארגוניים ומכשירי מובייל, המסוגלים לאפשר מהירויות מידע גבוהות יותר וביצועים, ובמקביל לתמוך בצריכת חשמל מופחתת. פרוטוקול הזיכרון DDR5 מאפשר העברת מידע ברוחב פס גבוה יותר ושיפור ביצועים שהדור הבא של ציודי החומרה זקוקים לו כדי לתמוך בתסריטי שימוש בטכנולוגיות הדור החמישי. פרוטוקול LPDDR5 מאפשר למכשירי מובייל לתמוך בגידול רוחב פס, ביצועים משופרים, וצריכת חשמל מופחתת.


הפתרונות החדשים של קיסייט מספקים למהנדסים הבנה משמעותית על התעבורה של מערכות מבוססות פרוטוקולי DDR5 או LPDDR5 באמצעות תפיסה וניתוח של התעבורה בזמן אמת, כאשר זה נעשה באמצעות איתור אותות בין הפרוססור והזיכרון. קיסייט גם מספקת פתרונות מקיפים לבדיקות הדור הבא של שרתי הענן על ידי שימוש בכלים של: DDR5 Analysis and Compliance Validation בשילוב U4164 Logic Analyzer עם DDR5 Interposers. פתרונות אלה משתלבים בתוך פורטפוליו מוצרים המספקים מענה מקיף למחזור החיים של פרוטוקול DDR5, החל משלב התכנון, איתור ותיקון באגים, וידוא ציות לתקנים וסטנדרטים, ועד בדיקות ייצור של מוצרים בשלים.


קאילאש נאראיאנאן, סגן נשיא בקיסייט ו-GM לתחום ציודי אלחוט ומפעילות טלקום, ציין כי "מכשירים ואפליקציות ענן קריטיות מחייבים טכנולוגיות מבוססות פרוטוקול DDR5 אמינות ובעלות ביצועים גבוהים. פתרונות ה-DDR5 ו-LPDDR5 לבדיקה ותיקון באגים של קיסייט מאפשרים למעצבים ולמתכננים של חומרה ומכשירים להאיץ חדשנות התומכת בדור העתיד של המכשירים, ותסריטי שימוש מרובים בדור החמישי של הסלולר."

עוד בתחום IPS וזכרונות

כתבות נוספות בתחום

‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
Lite-On מוכרת את עסקי ה-SSD לקיוקסיה תמורת 165 מיליון דולר
קיוקסיה הוא השם הסופי של חברת הזכרונות שהוקמה על בסיס החטיבה של טושיבה (ולא פנגיאה כפי שפורסם בתחילה)
קרא עוד
‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
מיקרון בונה מפעל בסינגפור
החברה גם ציינה ששוק הזיכרונות יהיה רגיל יחסית במחצית השנייה של 2019 אחרי היחלשות בביקוש במחצית הראשונה
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות