פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

KILOPASS_TOWERJAZZ
שיתוף פעולה בין טאואר-ג'אז לבין קילופס
טאואר-ג'אז הודיעה כי רכשה רישיון לשימוש IP בפלטפורמת NVM (זיכרון בלתי-נדיף) לכתיבה חד-פעמית בטכנולוגיית 0.13 מיקרון של חברת Kilopass (קילופס). טכנולוגיית קילופס מבוססת על פלטפורמת ה-CMOS הדיגיטאלית הסטנדרטית ומספקת פתרון לזיכרון בלתי-נדיף בצפיפות גבוהה, בביצועים גבוהים ובתכנות יעיל ואמין על-ידי הלקוח.

קילופס הייתה הראשונה להציע טכנולוגית אנטי-פיוז המשמשת לתכנות בלתי מחיק של מעגלים משולבים בתהליך CMOS סטנדרטי ללא תוספת מסכות. טכנולוגית אנטי-פיוז ידועה ברמת האבטחה הגבוהה שלה ובשמירת מידע רגיש והיא אידיאלית לתכנון מעגלי הגנה מבוססי ידע. רכיבי תכנות חד-פעמי יכולים לשמר מידע אפילו בתנאי כיבוי כאשר המידע מקודד בתהליך הייצור ונשמר לנצח. רכיבים אלו משמשים בדרך כלל גם בקונסולות משחקי וידיאו, בטלפונים סלולאריים, בתגי RFID, רכיבים רפואיים מושתלים, חיבורי HD ובאפליקציות רבות אחרות בתחום האלקטרוניקה הצרכנית ובאלקטרוניקה לתעשיית הרכב.

"קילופס הינה מובילה מוכחת בתחום התכנות החד-פעמי ואנו שמחים להציע את הפתרון שלהם לטובת לקוחותינו ולאפשר להם את יתרונות התכנון של טכנולוגיה זו," אמר אורי גלצור, סמנכ"ל מרכז התכנון של טאואר-ג'אז. בנוסף לשימוש ב-IP זה בטכנולוגיית ה-0.13 מיקרון, יש לנו את היכולת והגמישות להשתמש בו בטכנולוגיות ופלטפורמות מתקדמות נוספות. רישיון זה, מאפשר לנו להמשיך ולהרחיב את סל השירותים ברמה עולמית אותם אנו מספקים ללקוחותינו לשם ייצור יעיל וחסכוני של מוצריהם הייחודיים תוך הרחבת השוק אליו אנו פונים בכ-100 מיליון דולר."

"אנו שמחים מאוד שטאואר-ג'אז, יצרנית השבבים המובילה בטכנולוגיות ייחודיות, ובעלת ניסיון רב בפלטפורמת ה-NVM, בחרה בפתרון התכנות החד-פעמי שלנו על-מנת להציע ללקוחותיה תכנון באמינות גבוהה ובעלות נמוכה," אמר לין הונג, סמנכ"ל שיווק בקילופס. "בזכות הפטנט הייחודי שלנו, יצרניות שבבים כמו טאואר-ג'אז, יכולות לשמור על עלויות ייצור נמוכות תוך ביצוע תכנונים בעלי ערך גבוה עבור צרכיהם המשתנים של הלקוחות."
עוד בתחום IPS וזכרונות

כתבות נוספות בתחום

‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
Lite-On מוכרת את עסקי ה-SSD לקיוקסיה תמורת 165 מיליון דולר
קיוקסיה הוא השם הסופי של חברת הזכרונות שהוקמה על בסיס החטיבה של טושיבה (ולא פנגיאה כפי שפורסם בתחילה)
קרא עוד
‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
מיקרון בונה מפעל בסינגפור
החברה גם ציינה ששוק הזיכרונות יהיה רגיל יחסית במחצית השנייה של 2019 אחרי היחלשות בביקוש במחצית הראשונה
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות