פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

אלי הררי פורש במפתיע מניהול סנדיסק

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני


eli_harari
אלי הררי בעת ביקורו בארץ בעיצומה של מלחמת לבנון השניה לרכישת אם-סיסטמס. צילום: אבי בליזובסקי
אלי הררי – המייסד, היו"ר והמנכ"ל של סנדיסק הודיע במפתיע על פרישתו שתיכנס לתוקף ב-31 בדצמבר.

הררי יספק שירותי ייעוץ לחברה לתקופה של שנתיים החל מה-1 בינואר 2011. בתפקיד המנכ"ל יחליף אותו סאנג'יי מהרוטרה, נשיא ומנהל התפעול הראשי של סנדיסק, בינתיים ב-21 ביולי הוא מונה למועצת המנהלים של החברה. ואילו בתפקיד היו"ר יחליף את הררי מייקל מרקס, החבר במועצת המנהלים של החברה מאז 2003 ומשמש גם כנשיא קרן הון הסיכון ריברווד קפיטל. מרקס גם שימש כמנכ"ל פלקסטרוניקס במשך כ-12 שנה.

הררי הוביל את סנדיסק מאז היתה סטארטאפ קטן, והפך אותה לשחקן מרכזי ב-NAND ובמוצרים מבוססי פלאש. הודעת פרישתו הפתיעה את האנליסטים. גרגורי וונג, אנליסט בחברת פורוורד אינסייטס אמר כי "אלי יצק את החברה בדמותו, אך כאשר טכנולוגית  NAND חווה אתגרים בכל הקשור לשידרוגה, לאלי יש הזדמנות להיעזר בנסיונו כמהנדס ולהתמקד בטכנולוגיה בתפקידו החדש כיועץ מקצועי." ג'ים הנדי מחברת אובדקטיב אנליסיס אמר כי נראה היה שהררי ישאר שם לנצח. "הוא עוזב בנקודת שיא." קבע.

דובר סנדיסק אמר: "הררי חגג לאחרונה את יום הולדתו ה-65 והוא מנהל את החברה מאז ייסודה לפני 22 שנה. זו לא היתה הפתעה לחבריו בתוך החברה. סנג'יי גם הוא שותף לייסוד החברה ולפיכך אנו מצפים להעברה חלקה ב-1 בינואר".

הררי עצמו מסר הצהרה לתקשורת: "במהלך 22 השנים האחרונות סנדיסק גדלה והפכה לספק המוביל של פתרונות איחסון מבוססי זכרונות פלאש, ולהכנסות שנתיות המגיעות ל-5 מיליארד דולר". היה לי המזל להוביל את החברה ואת אנשיה כל השנים הללו. הנהלת החברה מקיפה ומעיקה ואני שמח להעביר את האחריות שלי לסנג'יי מהורטרה, השותף שלי לייסוד החברה ושותף לעסקים, בסוף השנה. המובילות העסקית והטכנולוגית לא היתה חזקה יותר ואני משוכנע שהחברה תגדל עוד יותר תחת הנהגתו של סאנג'יי."

החברה דיווחה ב-4 ביולי על תוצאות הרבעון השני  בו הגיעו הכנסותיה ל-1.18 מיליארד דולר, גידול של 61% לעומת הרבעון המקביל אשתקד ושל 9% לעומת הרבעון הראשון, עם רווח נקי של 258 מיליון דולרים.
עוד בתחום IPS וזכרונות

כתבות נוספות בתחום

‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
Lite-On מוכרת את עסקי ה-SSD לקיוקסיה תמורת 165 מיליון דולר
קיוקסיה הוא השם הסופי של חברת הזכרונות שהוקמה על בסיס החטיבה של טושיבה (ולא פנגיאה כפי שפורסם בתחילה)
קרא עוד
‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
מיקרון בונה מפעל בסינגפור
החברה גם ציינה ששוק הזיכרונות יהיה רגיל יחסית במחצית השנייה של 2019 אחרי היחלשות בביקוש במחצית הראשונה
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות