פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל
chip_pc
זה כל המחשב. צ'יפ-פי סי

חברת צ'יפ פי סי נבחרה לשמש כשותפה במסע השיווקי החדש של מיקרוסופט העולמית למוצרים ירוקים וידידותיים לסביבה אשר יושק החודש. המסע השיווקי נועד לקדם פתרונות מחשוב ירוקים לארגונים וחברות ובמסגרתו יוצגו מוצרי צ'יפ פי סי המבוססים על מערכות ההפעלה  Windows Embedded 7 ו Windows CE בתערוכות המאורגנות ע"י חברת מיקרוסופט וכן בתערוכות בהשתתפות חברת מיקרוסופט.  
חברת צ'יפ פי סי מייצרת ומשווקת מחשבים רזים שונים בהתאמה לצורכי הלקוח. מחשבי החברה אינם מתחממים, תופסים שטח שולחן מינימלי ובעלי אורך חיים כפול ממחשבי PC רגילים. צריכת החשמל של מוצרי החברה עומדת על 3 וואט בלבד לעומת 150 עד 200 וואט במחשבים רגילים.
במסגרת המסע השיווקי של מיקרוסופט לקידום המוצרים הירוקים, ייערכו אירועים וכנסים ברחבי העולם, שם יוצגו פתרונות המחשוב הנבחרים של שותפי מיקרוסופט ובמקביל יוצגו המוצרים באתר אינטרנט ייעודי של מיקרוסופט שיוקדש כולו ל"גרין קמפיין" – מסע השיווק הירוק של מיקרוסופט.
אורה מאיר סופר, מנכ"לית צ'יפ פי סי מסרה כי "במיקרוסופט מתחולל בימים אלה ממש שינוי בתפיסת סביבת העבודה הממוחשבת. אם בעבר המיקוד היה על מחשבי PC – הרי שכיום, הצפי הוא למעבר הדרגתי של השוק הארגוני למחשוב רזה, העושה שימוש בטכנולוגיית ענן. ריי אוזי, ארכיטקט התוכנה הראשי של מיקרוסופט, שלח לאחרונה מזכר לעובדי החברה ובו הוא טוען כי "עידן המחשב האישי הוא עידן שחלף. המחשב השולחני, התיקיות והקבצים, הוחלפו במקבץ התקנים המתקשרים זה עם זה באמצעות שירותי ענן'".


צ'יפ פי סי היא חברה מובילה טכנולוגית בעולם בתחום זה, כשמוצרי החברה נחשבים לחסכוניים והירוקים ביותר מבין טכנולוגיות המחשוב הרזה שנמכרות כיום בשוק. שיתוף הפעולה שלנו עם מיקרוסופט הינו שיתוף פעולה נירחב אשר מכסה תחומים של פיתוח ושיווק. מערכות ההפעלה של מיקרוסופט מותקנות על מוצרינו אצל מאות אלפי לקוחות ברחבי העולם".   

חברת צ'יפ פי סי, (סימול: צפפס) הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה לני"ע בתל-אביב. המחשבים הרזים של צ'י פי סי, משווקים בהצלחה ברחבי העולם גם ב-3 חברות ענק מתחום התעופה, התקשורת והקמעונאות, בדגש על ארה"ב ואירופה.  
חברות אלו מצטרפות לחברות רבות נוספות, אשר הפנימו כי אחד האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים בעולם כיום הוא ניהול רשת המחשבים בחברה באמצעות טכנולוגיית מחשוב ענן, טכנולוגיה מבוססת שרת המשתמשת במקביל בטכנולוגיית וירטואליזציה. תחום טכנולוגיית מחשוב ענן נחשב לנושא "חם" בעולם טכנולוגיות המידע (IT) הודות לפוטנציאל הכלכלי הרב המגולם בו. גופים רבים בעולם, מטמיעים טכנולוגיה זו  והיד עוד נטויה.
חברת צ'יפ פי סי הצליחה עם השנים למצב את מוצריה כמובילים טכנולוגית תוך התמחות וידע בפתרונות המותאמים "לניהול רזה" של העסק. החברה הגישה עד כה 40 בקשות לרישום פטנטים כאשר 95% ממכירות החברה מיוצאות לחו"ל. אורך החיים של המחשבים הרזים מבית צ'יפ פי סי הינו כפול בהשוואה למחשב PC רגיל. בנוסף, לחסכון בחשמל, בעלויות עדכון תוכנה ובעלויות תחזוקת המחשבים.
עוד בתחום IPS וזכרונות

כתבות נוספות בתחום

‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
Lite-On מוכרת את עסקי ה-SSD לקיוקסיה תמורת 165 מיליון דולר
קיוקסיה הוא השם הסופי של חברת הזכרונות שהוקמה על בסיס החטיבה של טושיבה (ולא פנגיאה כפי שפורסם בתחילה)
קרא עוד
‫ ‪וזכרונות IPs‬‬
מיקרון בונה מפעל בסינגפור
החברה גם ציינה ששוק הזיכרונות יהיה רגיל יחסית במחצית השנייה של 2019 אחרי היחלשות בביקוש במחצית הראשונה
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות