פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

נובה קיבלה המלצת קניה מסטיפל עם מחיר יעד של 31 דולר למניה

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוניNOVA_V2600

בנק ההשקעות סטיפל פרסם המלצת קנייה על חברת נובה הישראלית, המפתחת ומייצרת ציוד מטרולוגיה למדידת חומרים ומימדים ולבקרת איכות בתהליכי ייצור עבור יצרני הזכרונות והשבבים המובילים בתעשיית המוליכים למחצה העולמית, עם מחיר יעד של 31 דולר למניה. האנליסטים ציינו כי " נובה הפכה להיות חברה מגוונת באופן משמעותי, תוך הגדלת נתח השוק בתחום הזיכרונות במהלך השנים האחרונות. גיוון זה מהווה גורם מפתח ליכולת של החברה לשמר את מגמת הצמיחה שלה. יותר מכך, אנו מאמינים כי ישנה רוח גבית נוספת לחברה לשנת צמיחה נוספת בשנת 2019. אנו משמרים המלצת קניה ומאמינים כי מחיר המניה מהווה נקודת כניסה נוחה."

בסטיפל טוענים כי הגיוון בנובה מתבטא ב"מעבר מחשיפה חזקה לתחום הפאונדרי, להרכב הכנסות מאוזן יותר בין תחום הפאונדרי לתחום הזיכרונות. בשנים האחרונות, החברה מראה עליה מהותית בנתח השוק בתחום הזיכרונות בקרב לקוחות כגון סמסונג, SK Hynix, מיקרון ויצרני זיכרונות בסין כמו YMTC. במהלך הרבעונים האחרונים, יצרני הזיכרונות היוו 3-4 מתוך 5 הלקוחות הגדולים לש החברה. החדירה של נובה לתחומי 3D NAND ו-DRAM סייעו לחברה לצמוח ולשכך את התנודתיות הקשורה להקמת מפעלים בתחום הפאונדרי. תמהיל ההכנסות בין פאונדרי לזיכרונות יסייע לחברה עם עליית מורכבותם של תהליכי הייצור."

עוד כותבים האנליסטים כי "כחלק מהתרחבות החברה לתחום הזיכרונות, אנו מאמינים כי רכיב מפתח במעבר זה הוא היכולת של החברה להציע מטרולוגיה של מדידת חומרים ומימדים לשלב ייצור ה-OCD עם טכנולוגיית X-Ray. השילוב מספק לנובה בידול ביחס למתחרותיה ודבר זה תורם לזכיה בנתח שוק בתחום הזיכרונות. אנו מאמינים כי מגמות חיוביות אלו ימשיכו לתוך שנת 2019 כהזדמנויות נוספות עבור החברה להמשך עליה בנתח השוק.

"אנו מאמינים כי לחברה רוח גבית עם תחילת 2019 עם ההשקה של פתרון מטרולוגיה חדש לשוק בו נובה עדיין אינה משתתפת. ראינו השקעה במחקר ופיתוח בתחום ואנו מאמינים כי היא תשתלם לנובה עם השקת הפתרון. הנהלת החברה ציינה כי הפתרון הוא 'משבש' ואנו מצפים להכנסות ממנו בשנת 2019, ככל הנראה במחצית השניה של השנה. אנו מאמינים כי הפתרון ירחיב את החשיפה של נובה גם לתחום הזיכרונות וגם לתחום הפאונדרי בטווח הארוך", כך בסטיפל.

עוד בתחום צב"ד

כתבות נוספות בתחום

‫צב"ד‬
קיידנס משיקה את Celsius, פתרון לשוק התכנון וניתוח מערכות
בעידן שבו שואפת תעשיית האלקטרוניקה למוצרים קטנים יותר, מהירים יותר, חכמים ומורכבים יותר, עם צפיפות הספק גבוהה יותר, מתעורר צורך בשימוש...
קרא עוד
‫צב"ד‬
אדוונטסט מציגה פתרונות בדיקה חדשים עבור 5G, רכב וזיכרון
ההכרזה התקיימה במהלך כנס סמיקון טאיוואן המתקיים השבוע
קרא עוד
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות