פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

POWERMAT_NEWS_A
kלוגו דוראסל-פאוארמאט, המיזם המשותף המייצר מערכות הטענה אלחוטיות

דוראסל פאוארמאט, המיזם המשותף בין שתי החברות שנוסד בידי מותג דוראסל של פרוקטור אנד גאמבל וחברת פאוארמאט טכנולוגיות הישראלית הכריזה על כך שהאייקון התרבותי שון קארטר (המכונה JAY Z) חתם על הסכם רב שנים עם החברה כשותף השקעות. הוא גם ישמש הפרזנטור, הפנים והקול של מותג Duracell Powermat JV.

פאוארמאט מפתחת ומייצרת מטענים שאין צורך לחברם בכבל למכשירי הקצה כדי להטעינם.
"אני מאמין בעתיד של האנרגיה האלחוטית ובכך שדוראסל-פאוארמט היא החברה שתביא את המהפכה" אמר קרטר. "אני מצטרף כדותף לדורסל-פאורמאט משום שהם יהיו הספקים של הפתרונות העתידיים."

בדוראסל-פאוארמאט מביאה פרוקטר אנד גמבול את התמחותה בהבנת הצרכן, בניית מותג ויכולת הבאה לשוק, עם החדשנות הטכנולוגית של פאוארמט ויכולתה ליצור חווית הטענה אלחוטת הטובה מסוגה" אומר סטאסי אנאטאסוב, נשיא חטיבת דוראסל בפרוקטור אנד גמבל. "כאשר אנו חושבים אודות שיתוף עם פרזנטורים לקטגוריה ייחודית זו, JAY Z היה הבחירה הטבעית להיות הפנים והקול של דוראסל-פאוארמאט.

" JAY Z הוא אדם עם אנרגיה. הוא נותן השראה למיליוני אנשים בכל רחבי העולם על בסיס יומי במוסיקה ובסיפור שלו" אומר רן פוליאקין, מנכ"ל פאוארמאט. "אין פנים או קול טובים יותר שיכולים להניע אנשים לאמץ את השיטה החדשה באספקת חשמל."

"אנו שמחים לעבוד עם אייקון נותן השראה כזה שהמוזיקה וההצלחה שלו מדברים לדור שלם בכל רחבי העולם. החזון המשותף שלנו יסלול את הדרך למהפכת הכוח האלחוטי המתקרבת" אומר רון רבינוביץ, מנכ"ל דוראסל-פאוארמאט.

הכרזה נוספת של פאוארמאט בתערוכת CES המתקיימת בלאס וגאס, לפיה ג'נרל מוטורס, הכריזה על הסכם עם החברה במטרה לבטל את הצורך במתאמי הטענה למכשירים אלקטרוניים בתוך כלי הרכב של שברולאט, ביואיק, GMC וקדילאק, החל מאמצע שנת 2012.

GM Ventures, זרוע הון הסיכון של חברת ג'נרל מוטורס תשקיע 5 מיליון דולר בפאוארמאט כדי להאיץ את פיתוח הטכנולוגיה ולתמוך במאמצים להגדיל את עסקיה של פאוארמאט ברחבי העולם. טכנולוגית פאוארמאט מאפשרת להתקנים אלקטרוניים כגון טלפונים חכמים, נגני MP3 והתקני משחקים להיטען בבטחה וביעילות, ללא חיבור חוטי. כך אומר מנכ"ל פאוארמאט רן פוליאקין.
עוד בתחום טכנולוגיות ירוקות
תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

 

הידיעות הנקראות ביותר

www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות