פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

natan_barak-chip-club
נתן ברק בכנס מועדון השבבים, דצמבר 2012. צילום: שמואל אוסטר
אוניברסיטת תל אביב תעניק השבוע אות עמית כבוד למפתחים וליוזמים של מערכת ההגנה האווירית 'כיפת ברזל': ד"ר דניאל גולד, נתן ברק, יוסי דרוקר, ואייל שפירא. האות יינתן להם ביום חמישי הקרוב במסגרת אירועי חבר הנאמנים של האוניברסיטה.

מפתחי כיפת ברזל יקבלו את התואר בין היתר על תרומה חסרת תקדים לעוצמה, לחוסן ולביטחון של מדינת ישראל ואזרחיה; על הנחישות והחזון בפיתוח מערכת ההגנה האווירית 'כיפת ברזל' אל מול מכשולים וקשיים רבים, על פעילות רבת שנים בשירות המדינה, במסגרת צה"ל ותעשיות הביטחון, על דוגמה אישית בקידום שיתופי פעולה במחקר המדעי למען ביטחון ישראל ועל העצמת המוניטין של כושר ההמצאה הטכנולוגית של ישראל, המהווה מקור גאווה לקהילות יהודיות בעולם כולו,
המפתחים והיוזמים של כיפת ברזל:

דניאל גולד
תת אלוף ד"ר דניאל גולד הינו אבי '"כיפת ברזל'. ד"ר גולד הינו מנכ"ל ומייסד חברת גולד מו"פ טכנולוגיה ויזמות וראש הוועדה הלאומית למחקר ופיתוח אזרחי בתחום הסייבר. הוא שירת כראש המו"פ במשרד הביטחון ובצה"ל. ד"ר גולד זכה בפרס ביטחון ישראל לשנת 2012 על ייזום והובלת פרויקט 'כיפת ברזל', השנה  הדליק משואה ביום העצמאות ה-67 של מדינת ישראל.

נתן ברק
נתן ברק הינו מנכ"ל ומייסד חברת 'אמפרסט מערכות', וראש מערך השליטה והבקרה של 'כיפת ברזל'. ברק הקים ופיקד על חטיבת התקשוב (שליטה, בקרה, קשר, מחשבים ומודיעין) של חיל הים, היה אחראי לפיתוחן של תוכנות למערכות לוחמה מבצעיות. הוא זכה במגוון פרסים ביניהם בפרס ביטחון ישראל לשנת 2012 על חלקו בפיתוח ובניהול 'כיפת ברזל'.

יוסי דרוקר
יוסי דרוקר מכהן כראש חטיבת המערכות לעליונות אווירית וסמנכ"ל בחברת רפאל.  לדרוקר ניסיון נרחב ניהול ופיתוח טילים ומערכות טיליות - כולל פיתוח חומרה ותוכנה, חקר ביצועים, שילוב מערכות בכלי טיס. הוא זכה במגוון פרסים ביניהם בפרס ביטחון ישראל לשנת 2012 על חלקו בפיתוח ובניהול 'כיפת ברזל'.

אייל שפירא
אייל שפירא מכהן כראש מנהל גילוי ויירוט  באלתא מערכות, חברת בת של התעשייה האווירית לישראל. הוא בעל דרגת סגן אלוף, משרת כמג"ד במילואים בפיקוד צפון, הוא זכה במגוון פרסים, ביניהם היה שותף לזכייה בפרס ביטחון ישראל לשנת 2012 על חלקו בפיתוח 'כיפת ברזל', והוכתר על ידי עיתון 'גלובס' כאחד מ-40 הצעירים המבטיחים של עולם העסקים הישראלי בשנת 2014.

כתבות קודמות בנושא:עוד בתחום צבאי ובטחוני

כתבות נוספות בתחום

צבאי / בטחוני‬
ראדא מדווחת על הזמנות חדשות בהיקף של 6 מיליון דולר;
ראדא תעשיות אלקטרוניקה זכתה מתחילת 2019 בהזמנות חדשות בגובה 41 מיליון דולר
קרא עוד
צבאי / בטחוני‬
חברת רפאל מסרה משלוח ראשון של מערכות "מעיל-רוח" לחטיבות השיריון של הצבא האמריקאי
מדובר בחלק הראשון של הצטיידות חטיבות טנקי האברמס במסגרת החוזה שנחתם ב- 2018 ꞏ    מערכות מעיל רוח של רפאל על גבי טנק אברהמס אמריקני....
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות