פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

Strix

 

חברת טרויה הוקמה על ידי יוצאי התעשייה הביטחונית, בעלי ניסיון רב בתחום האלקטרו- אופטיקה. לאחרונה פיתחה החברה את ה- STRIX, משקפת ראיית לילה לטייסים ("סטריקס" הוא זן של ינשופים, ומכאן השם המתקשר כמובן לעולם הלילה) המשלימה את יכולות החברה בתחום האוויוניקה. המשקפת מאפשרת לטייס התמצאות בשטח בשעות הלילה או כאשר אין תאורה מספקת בסביבתו. ניתן להנחית באמצעותה מסוק או מטוס, ולטווח ולאכן כוחות קרקע ביתר קלות, כל זאת תוך התאמה מלאה לפאנלים המוארים הנמצאים בקוקפיט (תא הטייס). ה- STRIX קלת משקל, ומתאימה לרוב רובן של קסדות הטייס והמשקפים (Visors) הנמצאים בשימוש על ידי טייסים כיום.

"כמובן שבמקרים בהם ללקוחות במדינות מסוימות אין כלי טייס מודרניים, אנו יודעים גם לספק שירות שדרוג לתא הטייס ולבצע התאמה מלאה לשימוש באמר"לים (אמצעי ראיית לילה) כך שזאת ממש לא בעיה. הידע שלנו בעולם התוכן הזה הוא עגול לחלוטין ואנחנו יודעים לתת מענה לכל אספקט בעבודת הטייס בלילה." אומר מנכ"ל טרויה ואחד ממקימיה, יעקב גלעם. "זה נכון שיש דגמים שונים של משקפות ראיית לילה לטייסים שכבר זמינות בשוק, אבל אפשר למשל להגיד את אותו הדבר על טלפונים סלולריים, והנה אנחנו רואים שבכל שנה יוצאים עשרות דגמים חדשים, וכל אחד מהם לוקח את יכולות וביצועי  הרכיבים עוד כמה רמות מעל למה שהיה לפני כן. ככה בדיוק אנחנו רואים את הסטריקס- רעיון שכבר מוכר לכולם, אבל עם נתונים וביצועים ברמה שלא הכירו לפני כן! ובלי קשר, הוא גם נראה מדהים. אנחנו מאוד מאמינים בעיצוב ובארגונומיה נכונה, ופה השקענו זמן, משאבים ומאמץ לא מבוטלים כדי להגיע לממשק משתמש עם נוחות ופונקציונאליות מקסימליות".

טרויה מפתחת ספקטרום רחב של מכשירים בעלי יכולות הגברת תאורה, או חשיפת המשתמש לרבדים שהעין האנושית אינה מסוגלת לקלוט. "הרבה 'חזו' בעבר את נפילתה של שפופרת הגברת אור הכוכבים, ואמרו שהעתיד יהיה במכשירים תרמיים. האמירה הזו נשמעה כבר לפני כעשור ויותר, והנה גם היום אנחנו רואים ביקוש מתמיד ומתמשך דווקא למערכות הגברת אור הכוכבים. אין מה לעשות, בסוף סוס מנצח לא מחליפים. אם זאת, אנחנו מכירים ביכולות המיוחדות של עולם המכשירים המבוססים גלאים תרמיים, והפנים שלנו הם כמובן גם לשם, ועם פיתוחים שנחשוף בהדרגה גם בתחום הזה." אומר גלעם.

לטרויה משרד ברעננה, מעבדת פיתוח בקיבוץ נגבה, ומשרד במילאנו, איטליה, המטפל בקשרי החוץ של החברה.עוד בתחום צבאי ובטחוני

כתבות נוספות בתחום

צבאי / בטחוני‬
ראדא מדווחת על הזמנות חדשות בהיקף של 6 מיליון דולר;
ראדא תעשיות אלקטרוניקה זכתה מתחילת 2019 בהזמנות חדשות בגובה 41 מיליון דולר
קרא עוד
צבאי / בטחוני‬
חברת רפאל מסרה משלוח ראשון של מערכות "מעיל-רוח" לחטיבות השיריון של הצבא האמריקאי
מדובר בחלק הראשון של הצטיידות חטיבות טנקי האברמס במסגרת החוזה שנחתם ב- 2018 ꞏ    מערכות מעיל רוח של רפאל על גבי טנק אברהמס אמריקני....
קרא עוד


תגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות