פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
חדשות מתעשיית השבבים בישראל

מערכת הגנה תת-ימית של DSIT, חברה בת של רפאל תגן על מאגרי הגז

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני
Underwater Clamp
 AquaShield. צילום: DSIT

 

חברת DSIT פתרונות, חברה-בת של רפאל, תספק מערכת הגנה התת ימית מתוצרתה – AquaShield – לחברת אנרג'יאן ישראל, להגן על יחידת ההפקה והאחסון הימית (FPSO) של אנרג'יאן מפני איומים תת-ימיים. יחידת ההפקה והאחסון של אנרג'יאן הממוקמת במרחק של כ-90 ק"מ מחופי ישראל צפויה להתחבר למאגרי הגז, כריש ותנין, הנמצאים במימיה הכלכליים של ישראל.

חנן מרום, סמנכ"ל הפיתוח העסקי והשיווק של DSIT מסר כי: "אנו מודים לחברת אנרג'יאן על הבעת האמון בחברת DSIT ובמערכות שלה. אנרג'יאן מצטרפת לרשימה הולכת וגדלה של חברות אנרגיה מכל הסוגים – נפט, גז וחשמל – שבחרו בפתרונות המתקדמים של DSIT לאבטחת הנכסים הימיים החיוניים שלהן. עשרות מהמערכות שלנו נמצאות כבר בשימושן היומיומי של חילות ים, חברות אנרגיה מובילות מאירופה ואסיה המגנות באמצעותן על מסופי נפט, מתקני הפקה ואסדות קידוח".

AquaShield היא מערכת אבטחה תת-ימית אוטונומית ואוטומטית, בעלת ביצועים גבוהים, המשמשת כסונר גילוי צוללים. המערכת מתוכננת לספק אבטחה תת-ימית קבועה למתקנים קריטיים הממוקמים לאורך החוף ובעומק הים. למערכת ה- AquaShield אלגוריתמי עיבוד אותות מתקדמים לגילוי, עקיבה וסיווג אוטומטיים, של איומים תת-ימיים. כמו כן, שיעור התראות השווא במערכת הינו נמוך במיוחד, דבר שמחזק את מהימנותה.

"עסקה זו מסמנת שוב את המובילות העולמית של DSIT בשוק של מערכות הגנה התת-ימיות, סונר ואקוסטיקה, ציין גדי ליבוביץ, מנכ"ל ונשיא DSIT והוסיף: "ההזמנה מעידה על החשש ההולך וגובר מפני איומים תת ימיים כגון צוללים וכלים בלתי מאוישים המביא לחיפוש פתרונות הגנה מתקדמים למתקנים קריטיים הממוקמים בעומק הים ולאורך חופים. מערכת AquaShield הינה מערכת אוטונומית שמספקת גילוי אוטומטי של כל סוגי האיומים התת-ימיים והיא מציגה שילוב מנצח של הסתברות גבוהה של גילויים ומעקב רציף עם קצב התראות שווא נמוך, אמינות גבוהה, הכל במחירים תחרותיים ותוך הצגת התאמות התפורות לצורכי המשתמש. אנחנו גאים להפוך לספקים של חברת הנפט והגז המכובדת אנרג'יאן ומצפים לתחילתה של שותפות משגשגת ופורייה בין אנרג'יאן DSIT. אנו מקווים כי הזמנה זו תסלול את הדרך למכירות נוספות ממגוון מוצריה המתקדמים של DSIT, לאנרג'יאן וכן ללקוחות מובילים נוספים בעולם".
עוד בתחום צבאי ובטחוני

כתבות נוספות בתחום

צבאי / בטחוני‬
ראדא מדווחת על הזמנות חדשות בהיקף של 6 מיליון דולר;
ראדא תעשיות אלקטרוניקה זכתה מתחילת 2019 בהזמנות חדשות בגובה 41 מיליון דולר
קרא עוד
צבאי / בטחוני‬
חברת רפאל מסרה משלוח ראשון של מערכות "מעיל-רוח" לחטיבות השיריון של הצבא האמריקאי
מדובר בחלק הראשון של הצטיידות חטיבות טנקי האברמס במסגרת החוזה שנחתם ב- 2018 ꞏ    מערכות מעיל רוח של רפאל על גבי טנק אברהמס אמריקני....
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות