פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
מוצרים חדשים בתעשיית השבבים

 Xilinx (זיילינקס), ענקית הרכיבים המתכנתים (FPGA), הודיעה על משלוח ראשון ללקוחות של מוצר ה-20 ננומטר הראשון בתעשיית המוליכים למחצה המיוצר על-ידי TSMC, והתקן ה- All Programmable ב-20nm הראשון בתעשיית ה-PLD.

 התקני ה-UltraScale™ של זיילינקס מספקים את היתרונות של התקני ASIC עם ארכיטקטורה מתכנתת מסוגASIC  היחידה בתעשייה שמשולבת עם חבילת התכנון Vivado® המציעה את יתרונות ה-ASIC עם מתודולוגיית התכנון החדשה של UltraFast™. התקני ה-UltraScale מאפשרים הגדלה של פי 1.5-2 של הביצועים הניתנים למימוש ברמת המערכת ואינטגרציה עבור לקוחות, מה שמקנה להם יתרונות נכבדים בתחרות בשוק.

 "הכרזה זו מחזקת את המחויבות שלנו להיות מובילים בשוק ולעמוד בחוד החנית עם FPGAs עתירי ביצועים", אומר ויקטור פנג, סגן נשיא בכיר ומנהל ראשי בזיילינקס. "הדור הבא מתחיל היום עם השיווק של התקני ה-UltraScale החדשים המושתתים על תנופת הפיתוח שהחלה עם השקת סדרת ה-7 שלנו".

 האספקה של התקני UltraScale על טכנולוגיית התהליך של 20 ננומטר מבית TSMC מציינת צומת חדשה עבור תעשיית המוליכים למחצה", אומר סגן נשיא המו"פ של TSMC, דר' יי.ג'יי מי. "אנחנו שמחים לראות את זיילינקס ממשיכה לכבוש שיאים חדשים ולספק סיליקון ב-20 ננומטר ללקוחותיה".

 התקני ה-UltraScale של זיילינקס מאפשרים דור חדש של מערכות חכמות עם מענה לדרישות הארכיטקטוניות של רמת ביצועים גבוהה עבור יישומים כדוגמת ניהול תנועת נתונים ועיבוד מנות, 400G OTN, 4x4 Mixed Mode LTE, רדיו WCDMA, צגי 8K ו-4K2K, מערכות ISR (מעקב ואיסוף מודיעין) ויישומי מחשוב עתירי ביצועים עבור מרכזי נתונים.

 
אודות Xilinx

Xilinx (נאסד"ק XLNX), הינה ספקית עולמית מובילה של פתרונות מתכנתים לרכיבים דיגיטליים (FPGA), מערכות מתוכנתות על שבב (SoC), ורכיבי תלת מימד (D IC3). הפתרונות המתכנתים של Xilinx משולבים בתכנונים של מגוון יישומים. לקוחות Xilinx יכולים לשנות או לשדרג את התכונות והפונקציות של מוצריהם "תוך כדי עבודה" – להתאים עצמם לתקנים חדשים ולהגדיר מחדש את החומרה עבור יישום ספציפי. טכנולוגיה זו של שינויים מיידיים "תוך כדי עבודה" (on-the-fly) מאפשרת האצה של זמן היציאה לשוק, בידול המוצרים והפחתת העלויות.

Xilinx הוקמה ב-1984 ומעסיקה 3,500 איש ברחבי העולם. משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים בעמק הסיליקון, סן-חוזה, קליפורניה.
פעילות Xilinx ישראל מתמקדת בשיווק ומכירות באופן ישיר ובאמצעות אבנט ישראל. מנכ"ל  Xilinx העולמית -  משה גבריאלוב, מנכ"ל Xilinx ישראל – גדעון קדם.
אתר החברה: www.xilinx.com

לפרטים נוספים: MS תקשורת עסקית, טל. 6475268-03,

מוטי שוימר, 054-9468303 כתובת דואר אלקטרוני זאת מוגנת מפני spambots. יש להפעיל JavaScript על מנת לראות את הכתובת

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות