פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
מוצרים חדשים בתעשיית השבבים

תוכנית ה"קהילה המחוברת" מפתחת ומעמיקה את הקשר בין המשתמשים לבין מומחי התעשייה והמערכת האקולוגית של ARM

 ARM, הספקית המובילה של פתרונות IP לתעשיית האלקטרוניקה, השיקה פלטפורמה אינטראקטיבית מקוונת שתקל על התכנון סביב הארכיטקטורה שלה. הפלטפורמה האינטראקטיבית החדשה מייצגת את הדור הבא של ה"קהילה המחוברת" (Connected Community) של ARM ותהווה מרכז בו יוכלו המפתחים ומהנדסי התכנון לשתף פעולה, לדון ברעיונות ובאתגרים ולהישאר מעודכנים בחדשות האחרונות מ-ARM ומצוותים בחברות השותפות בקהילה המחוברת שלה.

המערכת האקולוגית של ARM כוללת יותר מ-1000 שותפים, מפתחים ומהנדסים, העובדים על פתרונות מבוססי ARM. הפלטפורמה האינטראקטיבית מבית "הקהילה המחוברת" של ARM משלבת גישה מאוחדת לשותפים, למהנדסי ARM, למפתחים אחרים, לפורומים, לדיונים, למאמרים טכניים ולקטעי וידאו. התוצאה הסופית מקלה מאוד על מציאת המידע הנחוץ עבור יישומים, פרויקטים ותכנונים מבוססי ARM.

"עם הקצב המהיר של החדשנות כיום, החלפה ושיתוף אינטראקטיביים של רעיונות וגישה למידע הינם מפתחות קריטיים מתמיד", אומר איאן דרו, מנהל מכירות ראשי וסגן נשיא בכיר ב-ARM. "הפלטפורמה האינטראקטיבית החדשה משלימה את תוכנית ה"קהילה המחוברת" הקיימת של ARM ומספקת פורום לדיון משמעותי ופורה בנוגע לארכיטקטורה ולטכנולוגיות של ARM. הפלטפורמה תספק גישה קלה יותר למערכת האקולוגית של ARM ונוצרה כדי לאפשר ניצול טוב יותר של הזדמנויות לגידול מסיבי הקיימות כיום בקשת רחבה של שווקים ויישומים".

הפלטפורמה האינטראקטיבית מורכבת משורה של תת-קהילות המכונות "מקומות" ("places"). לכל "מקום" יש מנחים לעבודה עם מומחים לתתי-נושאים, עם תומכים ועם מפתחים, במטרה ליצור תכנים, לתקשר עם חברים בקהילה ולעודד דיון פורה. בשלב הראשון בפיתוח הפלטפורמה תהיה התמקדות בנושאים הבאים: אנדרואיד, "משובצים", גרפיקת ARM Mali, מעבדיARM Cortex , "חכמים ומחוברים", יישומי SoC, כלי ARM ו-Keil, סין, חדשות ו-"מצא שותף".

 אודות ARM

חברת ARM מפתחת את הטכנולוגיה הנמצאת בליבת המוצרים הדיגיטליים המתקדמים בעולם, החל ממוצרים ניידים, מערכות עבור השוק הביתי והארגוני, יישומים משובצי מחשב ותחומים טכנולוגיים בצמיחה.

חבילת המוצרים המקיפה של ARM כוללת מיקרו-מעבדים בטכנולוגיית RISC 16 ו-32 ביט, מעבדים גראפיים ((graphics processors, ספריות דיגיטאליות וזיכרונות משובצים
(Embedded Standard Cells Libraries and Memories), תאים היקפיים ((Peripheral Cells, תוכנות וכלי פיתוח, וכן פתרונות למימוש פונקציות אנלוגיות ומוצרי קישור מהירים.  בשילוב עם קהילת השותפים הנרחבת של החברה, מוצרים אלה מספקים פתרון מערכתי מלא המעניק לחברות האלקטרוניקה המובילות, את היכולת להגיע אל השוק במהירות ובביטחון.

משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים בקיימברידג', אנגליה והיא מעסיקה יותר מ-2300 עובדים. לחברה למעלה מ-25 מרכזי פיתוח ומשרדי מכירות ברחבי העולם. ARM ישראל הוקמה בשנת 2000 ופעילותה מתמקדת במכירת רישיונות IP באופן ישיר ומכירת כלים באמצעות מפיץ.  מנהל פעילות החברה בישראל – מאורו דיאמנט. www.arm.com

 

למידע נוסף: MS תקשורת עסקית, מוטי שוימר - 054-9468303   כתובת דואר אלקטרוני זאת מוגנת מפני spambots. יש להפעיל JavaScript על מנת לראות את הכתובת

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות