פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
מוצרים חדשים בתעשיית השבבים

טאואר-ג'אז מודיעה על פלטפורמת 700 וולט חדשנית ופורצת דרך

PDFגרסת הדפסהדואר אלקטרוני

החברה תציג את הפלטפורמה בכנס ChipEx השנתי בתל אביב

טאואר-ג'אז הודיעה היום על השתתפותה בכנס   2014  ChipEx,הכנס השנתי של תעשיית המיקרואלקטרוניקה הישראלית, שייערך ב-29-30 לאפריל 2014 במרכז הירידים והכנסים בתל-אביב.  טאואר-ג'אז תיקח חלק בתערוכה ותציג את פלטפורמת ה-700 וולט פורצת הדרך במאמר שכותרתו, "פלטפורמת 700 וולט – צפיפות דיגיטלית גבוהה במיוחד בשילוב בידוד תעלה רדוד ליישומים דיגיטליים מתקדמים"  שיוצג ע"י שי שפירא, מנהל פיתוח בחטיבת ה- Power Management בטאואר-ג'אז.

"אנו שמחים על ההזדמנות  שניתנה לנו להציג את הפתרון המתקדם שלנו בכנס ChipEx  אשר מושך אליו קהל  מכל העולם. פלטפורמת ה- 700 וולט מאפשרת צפיפות דיגיטלית גבוהה ביותר, והיא זמינה כבר עתה עבור יישומים משולבים של ניהול צריכת חשמל  ב-700 וולט. ההיצע של טאואר-ג'אז מאפשר לחברות בישראל ולחברות סטארט-אפ אחרות לבצע קפיצת מדרגה ולחזק את מעמדם במרחב היישומים של ניהול צריכת חשמל ובעיקר ביישומי תאורה דיגיטליים.  הפלטפורמה החדשה מאפשרת אינטגרציה של שלבים אנלוגיים בעלי מתח ממוצע ובקרה דיגיטלית של מתח גבוהה על שבב אחד, אשר יחליפו מודולי שליטה משולבים וגדולים על לוחות", אמר דני אשכנזי, סמנכ"ל מכירות APAC וישראל.

היישום העיקרי של הפלטפורמה החדשה הוא תאורת LED, תעשייה שנמצאת בצמיחה גדולה. על פי נתוני IHS, חלקה של תאורת ה-LED יעלה על 5.9 מיליארד דולר ב- 2018, לעומת 4.2 מיליארד דולר ב- 2013 המשקף שיעור  צמיחה שנתי של 7% ב-5 שנים.


הפלטפורמה תוצג במסלול C: עיצוב ויישום מתקנים בין השעות 11:30 – 13:00, ב-30 לאפריל 2014. בנוסף תציג טאואר-ג'אז בביתן החברה את ההיצע הטכנולוגי המתקדם הרחב שלה הכולל את פלטפורמות ה- RF SiGe ופלטפורמת ה-CIS  .

 

אודות טאואר-ג'אז

טאואר-ג'אז (טאואר סמיקונדקטור בע"מ) הינה יצרן עצמאי של מעגלים משולבים (IC), אשר נוסדה ב-1993. החברה מייצרת מעגלים משולבים (IC) בגיאומטריות 1.0 עד 0.095 מיקרון ומספקת שירותי ייצור משלימים ותמיכה בתכנון. בנוסף לטכנולוגיות ייצור דיגיטליות ©ב- CMOS מציעה טאואר-ג'אז פתרונות מתקדמים לייצור שבבים מעורבי אותות, מוצרי תקשורת ניהול ספקים וחיישני CMOS לצילום דיגיטלי. בנוסף, לחברה גישה לטווח פתרונות רחב ומגוון רב של מוצרים ותהליכי ייצור אותם מציעה חברת הבת בקליפורניה, ארה"ב. לטאואר-ג'אז ארבעה מתקני ייצור המבטיחים הענקת שירות ברמה עולמית ללקוחותיה: Fab 1 ו- Fab 2 במגדל העמק, ישראל; Fab3 בקליפורניה, ארה"ב; ו-Fab4 בנישיוואקי, יפן. למידע נוסף אנא בקרו באתר החברה www.towerjazz.com

 

לפרטים נוספים:

עמירם פליישר יועצים לתקשורת ויחסי ציבור | טל: 03-6.241.241 פקס: 03-6.241.411 

חנה יונאי כתובת דואר אלקטרוני זאת מוגנת מפני spambots. יש להפעיל JavaScript על מנת לראות את הכתובת נייד: 050-5888038 

יערה גרויסמן כתובת דואר אלקטרוני זאת מוגנת מפני spambots. יש להפעיל JavaScript על מנת לראות את הכתובת נייד: 050-7716666

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות