פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

פורטל תעשיית השבבים בישראל מבית מגזין

צ'יפורטל - פורטל של תעשית השבבים בישראל
digital 388075 640
 קוד בינארי. מתוך PIXABAY.COM

 

חברת הזנק קוריאנית השיקה שירות מקוון שמשתמש בגישה חדשה כדי לסרוק קוד פתוח לגילוי ליקויי אבטחה ידועים. Insignary, Inc. מאפשרת למשתמשים לסרוק קבצים של עד 5 מגה-בייט בחינם באתר האינטרנט שלה אבל גובה תשלום על קבצים גדולים יותר ודוחות יותר מפורטים.


הקוד מחפש שמות של פונקציות ומשתנים וקבועים אחרים שלא משתנים בין קומפילציות שונות של תוכנית. אחרי שהוא מזהה תוכניות הוא בודק במאגרי קוד פתוח האם יש ליקויי אבטחה ידועים.

החברה מחזיקה מסד נתונים שנאסף ממאות אלפי מאגרי קוד פתוח שהיא מחפשת בהם. היא משתמשת במסד נתונים חופשי של המשרד לביטחון המולדת של ארה"ב ובמאגר ברישיון כדי לחפש ליקויי אבטחה שפורסמו.
מגוון של כלים עוזרים ליצרנים לנהל רישיונות לקוד פתוח ולבדוק אבטחה, אבל הם פועלים רק על קוד מקור, לא על קבצים בינריים. לאחרים יש כלים שמזהים תוכניות בינריות באמצעות בדיקות סיכום אבל הם יכולים לא לגלות תוכניות שנוצרו תוך שימוש בקומפיילרים שונים. סינופסיס מספקת כלי שמשתמש באלגוריתמים של האשינג, ותומך בסקירות בינריות מדויקות יותר.

"הלקוחות שלנו אומרים שאנחנו מצליחים יותר ממדדי הייחוס", אמר טאג'ין קאנג, מנכ"ל אינסיגנרי.
חברת ההזנק הוקמה ב-2016 וסיפקה את התוכנה שלה באפריל לשני הלקוחות המשלמים הראשונים, יצרני חומרה גדולים בקוריאה ויפן. יותר מעשרים יצרנים אחרים בסין, קוריאה ויפן ביצעו הערכה של התוכנה.
"אנחנו מנסים לגרום לכך שאנשים ידעו על היכולת הזאת ועל הביצועים הטובים שלה", הסביר קאנג את השירות המקוון החינמי.
החברה גובה מלקוחות מחיר בסיס של $100,000 לשרת לשנה עבור הפעלת התוכנית שלה Insignary Clarity במערכות שלהם. לחלופין היא מאפשרת למשתמשים לגשת לשירות אינטרנטי מלא שהחברה מארחת תמורת $3,000 לסריקה.
החברה נתמכת על ידי הון סיכון ומחפשת מימון סיבוב ראשון כדי לעזור במימון פעילות בארה"ב כולל בעמק הסיליקון. קאנג הצטרף לחברה לפני שישה חודשים אחרי קריירה מגוונת בניהול הזנקים בקוריאה ובתשע השנים האחרונות הוא עבד בסמסונג ובחברת תקשורת קוריאנית.

עוד בתחום צב"ד

כתבות נוספות בתחום

‫צב"ד‬
קיידנס משיקה את Celsius, פתרון לשוק התכנון וניתוח מערכות
בעידן שבו שואפת תעשיית האלקטרוניקה למוצרים קטנים יותר, מהירים יותר, חכמים ומורכבים יותר, עם צפיפות הספק גבוהה יותר, מתעורר צורך בשימוש...
קרא עוד
‫צב"ד‬
אדוונטסט מציגה פתרונות בדיקה חדשים עבור 5G, רכב וזיכרון
ההכרזה התקיימה במהלך כנס סמיקון טאיוואן המתקיים השבוע
קרא עודתגובות (0)Add Comment
כתוב תגובה
 
 
יותר קטן | יותר גדול
 

security image
העתק תווים מוצגים


busy

שדרת הלוגואים

  • 1-Synopsys_Logo_HQ
  • 2-Umclogo
  • 3-EMC
  • 1
  • 5-Gary
  • 6-SIA
  • 7-muadon-shovevim
  • 8-Logo_Chipex
  • 9-Chiportal_logo_HR
  • 10-TAPEOUT_Logo
 
www.Deezee.co.il בניית אתרים בעצם גלישתכם באתר הכנם מסכימים לתנאי השימוש בו - לחצו כאן לקריאת תנאי השימוש - כל הזכויות שמורות Chiportal (c) 2010


CHIPORTAL RSS FEEDS
מאמרים ומחקרים
מוצרים חדשים והודעות לעיתונות